E-OKUL ŞU ANDA AÇILDI ARK LAR

Kodla Büyü
açılsa ne olur ki, bir işe yaramıyor... herhangi bir işlem yapılamıyor bizde maalesef :(

E OKULU SEVERİM AMA BÖYLE GELİP GELİP GİTMESİ BENİ DELİ EDİYOR ULEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNN!!! :verymad: :verymad: :verymad: :verymad:

Rapor Sunucu: E-OKUL RAPOR SUNUCU3
Hata Kaynağı: x1-RAporArayuz-System.Data.OracleClient
Hata No: -2146233079
Hata Açıklaması: Timeout expired. The timeout period elapsed prior to obtaining a connection from the pool. This may have occurred because all pooled connections were in use and max pool size was reached.

Arkadaşlar rapor bölümü açıldı karne basmaya başladık....................... :alkis: :alkis: :alkis: :++: :++: darısı sizin başınıza.......

bizde daha açılmadı bile.. 2010 teknolojisinde her daim böyle sıkıntılar yaşanıyor fakat yinede bir çözüm bulunamıyor? ne zaman bir sınav başvurusu olsa; ne zaman bir sınav sonucu açıklansa; ne zaman bir bilgi girişi yapılmaya çalışılsa bu aksaklıklar yaşanıyor.. yapılan açıklama ne ; yoğunluk var! bunlar nasıl yetkililer anlamıyorum; 4. sınıftaki öğrencim düşünebiliyor bunu e-okula dönem sonunda yüklenme oluyor diye; eee be kardeşim yetki sendeyse bununda önlemini bi zahmet alıver ya. dönem sonunda sistemin yoğunlaşacağını biliyosun en nihayetinde. eleştirince de eleştirdi oluyor; bıktırdılar ya..

Karne görüşü giremedim, onun harici herşey tamam. Karne nasıl basılacak merak ediyorum...

walla bu saat oldu geldi gibi gösteriyor kendini sonra tam rapor alcas sewiniyorus hata mesajı çıkıyor sizlerde durumlar nasıl arkadaşlar

Geri