E-okul Toplu Öğrenci-Veli Telefon Numarası Alma

Kodla Büyü
Merhabalar, e-okuldan toplu öğrenci/veliye ait telefon numarasının alındığı uygulama elinde olan var mı? Eski paylaşımlardaki uygulamaların hiçbiri çalışmadı. Şimdiden teşekkürler.

hocam şunu bir deneyin
burdan videoyu izleyin
yalnız verileri indiriken bazen hatalı indiriyor kontrol edin

Ekli dosyalar

• eokulverialma.rar
    9 MB · Görüntüleme: 2,061
Peki işletim sistemi olarak win7 ve office’in tüm sürümlerinde çalışıyor mu? Okulda denedim bu uygulamayı hata verdi. Sedat Coşar’a ait olanı da denedim o da hata verdi
Ben win7 kullanıyorum. Sorunsuz çalışıyor. Kullanım videosunu aynen takip edin. Bir de Chrome Beta kurun. Chrome beta ile açılır program. Buna benzer bütün programları kurdum. En kullanışlısı bu. Sadece telefon numaraları lazımsa sedat coşar ın programı yeterli.

Anne, baba sağ, ölü bilgisi, mezuniyet durumları vb bilgiler lazımsa şunu da kullanabilirsiniz. Bu da çalışıyor sorunsuz. Ben kullanıyorum. https://www.bilgisayarbilisim.net/konular/e-okul-ogrenci-bilgilerini-alma-v2-3.163788/

hocam ben kullanıyorum ama,dosyanın içindeki choremedriver exe yi kurun daha sonra EOKULBILGI_SELENIUM dosyası ile işlem yapın ben yapabiliyorum

Şu uyarıyı alıyorum. Devam dediğim halde program çalışmıyor, sonlanıyor.
359F53C6-7AAF-48F6-A196-E9992268E880.jpeg

videoyu izleyin. chrome ve programın son versiyonlarını kullanın. bugün kullandım. sorunsuz çalışıyor.

Elinizde varsa paylaşır mısınız?
Chrome 85 i indirmeniz gerekiyor çalışması için. İçinde ayrıca cilt numaralarını almak için de bir program var. Haftasonu kurslarında lazım olacak cilt numaraları. İlaveten "E-Okul Öğrenci Bilgileri_.v2.42" excel dosyası da var. Bu dosya ile öğrencilerin pek çok bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• cilt no- telefon no- eokul bilgi al.zip
    10.1 MB · Görüntüleme: 247
Geri