E-Okul Toplu Resim Yükleme

Kodla Büyü
hocam 5a yi 7a yi ve 8 d yi yapıyor geri kalanını es geçiyor neden olabilir acaba her şey olması gerektiği gibi okulda dil sınıfları olduğu için 5c ve 5d yabanci dil aynı şekilde 6e 6f 7e 7f yabancı dil sınıfları

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    11.7 KB · Görüntüleme: 395
Yeni
hocam 5a yi 7a yi ve 8 d yi yapıyor geri kalanını es geçiyor neden olabilir acaba her şey olması gerektiği gibi okulda dil sınıfları olduğu için 5c ve 5d yabanci dil aynı şekilde 6e 6f 7e 7f yabancı dil sınıfları

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    17.4 KB · Görüntüleme: 306
dil sınıflarını eklerken sıkıntı mı var ?
yardım kısmındaki 1,2,3,4,5. adımları sırasıyla tıklıyorum ama pencerede 5a sınıfına geliyor liste boş hiçbirşey yapmıyor

sınıf listesinde fotoğrafı olmayan öğrenciyi atlıyor mu?

sorularımı cevaplayayım:

sadece listede olan öğrencilerin fotolarını değiştiriyor.

yabancı dil sınıfları için;
visual basic kısmında 112. satırda yazan
sınıf = Left(metin, 1) & Mid(metin, 12, 1)
12 yerine 36 yazın. 36 yazınca sadece yabancı dil sınıflarındaki fotolar değişiyor.

Son düzenleme:
@manyakkedi

ortaokuldaki dil sınıfları için düzenleme yaptım. artık dil sınıflarını da otomatik ekliyor.
kod kısmında;
sınıf = Left(metin, 1) & Mid(metin, 12, 1) yazan satırı silip yerine

'normal sınıf veya dil sınıfı kontrolü
If Len(metin) = 19 Then
ElseIf Len(metin) = 43 Then
sınıf = Left(metin, 1) & Mid(metin, 36, 1)
End If
kodunu ekledim.

@manyakkedi

ortaokuldaki dil sınıfları için düzenleme yaptım. artık dil sınıflarını da otomatik ekliyor.
kod kısmında;
sınıf = Left(metin, 1) & Mid(metin, 12, 1) yazan satırı silip yerine

'normal sınıf veya dil sınıfı kontrolü
If Len(metin) = 19 Then
ElseIf Len(metin) = 43 Then
sınıf = Left(metin, 1) & Mid(metin, 36, 1)
End If
kodunu ekledim.

en son çalışan halini atabilir misiniz?

hocam, run time error 438 hatası alıyorum neden kaynaklı olabilir?

Programlamadan anlayan bir arkadaş lise için olanını yapsa da bizi bu zahmetli işten kurtarsa, büyük hayra geçer..

ab65845ae00.png
Ben ortaokuldayım fakat bu hatayı alıyorum hocam. bakabilir misiniz? Runtime error 91 hatası alıyorum.

Bu arada e okul hızlı resim ekle çalışıyor. normal resim ekle çalışmıyor. Program sanırım o yüzden çalışmıyor. Belki oraya uyarlanabilir.

Son düzenleme:
E-okul arayüzü değişti, giriş pop-up ile yapılıyor artık ve program en az 7 komut dizisi hatası veriyor ve giriş sayfası/pop-up'ı gelmiyor.

E-okul arayüzü değişti, giriş pop-up ile yapılıyor artık ve program en az 7 komut dizisi hatası veriyor ve giriş sayfası/pop-up'ı gelmiyor.

Giriş sayfasını mebbis olarak değiştirdim. Mebbis girişinden sonra eokul kullanıcı adınıza sağ tıklayıp aç deyince e-okul açılıyor.

merhaba ortaokuldayım okul müdürünün mebbis şifresiyle giriş yapıyorum. simgeler geliyor ama açılmıyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    659.4 KB · Görüntüleme: 395

Aynen hoca sadece 5A yı yükledi diğerlerini geçti. Herhangi bi hata da vermiyor

Geri