e-okulda sınıfımdaki tüm öğrencilerin tüm ders notlarını gösteren çizelge varmı ?

Kodla Büyü

losar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
e-okulda sınıfımdaki tüm öğrencilerin tüm ders notlarını gösteren çizelge var mı acaba ? aradım bulamadım

Not girişi kısmında iken yazıcı simgesine basın, oradaki
“Sınıf Puan Çizelgesi (Veli Toplantısı)”
kısmında çıkması lazım

Not girişi kısmında iken yazıcı simgesine basın, oradaki
“Sınıf Puan Çizelgesi (Veli Toplantısı)”
kısmında çıkması lazım
hocam bende o menü yok neden olabilir acaba ? (anadolu lisesi)

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    69.2 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Ara karne ile yapabilirsiniz hocam. Sınıfınızın notlarını verir. Değiştiyse bilmiyorum ama sadece sınıf öğretmenine veriyordu. Her öğrenciyi tüm notları ile veriyor sayfa sayfa.

ara karnede derse ait notların ortalamasını veriyordu sanki. türkçe dersine 1 yazılı 1 ders içi verildiyse sadece ortalamayı gösteriyordu

ara karnede derse ait notların ortalamasını veriyordu sanki. türkçe dersine 1 yazılı 1 ders içi verildiyse sadece ortalamayı gösteriyordu
Evet öyle idi. Ama başka otomatik tüm notları veren rapor varsa bilmiyorum. Toplantıda o yetiyordu bana tek not olduğu için toplantı zamanında

Bildiğim kadarıyla eokulda şube rehber öğretmeni olarak tanımlandığınız sınıfın not dökümlerini Hızlı Ders Notu Girişi bölümündeki raporlardan görebilirsin. İdare hepsini görebiliyor.
Yada not girişi yaparken çizelgenin yanındaki simgeyi tıklayınca bireysel olarak görebilirsiniz.

Geri