E-Okulda Yöneltme Formu Kısmı Kapanmış

Kodla Büyü
Evet bugün hocamız geldi gözlem formunu doldurmamış ne olacak şimdi?

Mayısın sonuna kadar denmişti bize tam olarak şu günde kapanaack diye bir şey denilmedi.. bana göre düzenleme yapılıp tekrar açılacak.. :?

Arkadaşlar ben yöneltme formu kısmına girdiğimde Zannedersem BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ seçmeli olduğundan form karşıma gelmemişti. Sizlerinde mi böyle oldu acaba?

skydive707' Alıntı:
Arkadaşlar ben yöneltme formu kısmına girdiğimde Zannedersem BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ seçmeli olduğundan form karşıma gelmemişti. Sizlerinde mi böyle oldu acaba?

Evet benim de öyle oldu ayrıca seçmeli halk kültürü dersinde de durum böyleymiş.Yani seçmeli derslerde yöneltme formu yok

eemree' Alıntı:
skydive707' Alıntı:

Evet benim de öyle oldu ayrıca seçmeli halk kültürü dersinde de durum böyleymiş.Yani seçmeli derslerde yöneltme formu yok

Evet bende de öyle oldu.

Hocam yöneltme formu kısmı şu an ben giriyorum, arkadaşın kini giriyorum, fakat bilişim tek. için yöneltme formu doldurulmuyor, sadece sınıf öğretmeni olduğunuz sınıfın rehberlik ve danışmanlık bölümünü dolduruyorsunuz...

Geri