e-sınav gorevi hakkında

Kodla Büyü

klmno

Süper Üye
Süper Üye
e-sınav gorevi basvurusu yapacaktık. bir iki sorum olacak

Sınav görevi kolay oluyor mu
o gun icinde değidik saatlerde görevler var. o gun için mi ucret alıyoruz. yoksa sectiğimiz her saat dilimi için mi ucret alıyoruz.
sınav ücreti ne kadardır

klmno' Alıntı:
Ucret hakkinda bilgisi olan var mi
Hocam ben Kocaelinde çalışıyorum. İlimiz e-sınav merkezi olarak hizmet veriyor. Ben de birkaç sınavda görev aldım. Sınav 50 soru 45 dakika olup, ortalama 35-40 dakika içerisinde kursiyerler sınavı tamamlıyor. Sınavdan yarım saat önce binada hazır olmanız yeterli olup, sınav için ayıracağınız toplam süre yaklaşık 75 dakikadır. Bence sınav görevi gayet kolay. Biz hafta içi 18 ve 19 olarak iki oturum, hafta sonu ise 10:00,11:30,13:00,14:30:16:00 ve 17:30 olmak üzere toplam 6 oturum olarak hizmet veriyoruz. Sınavda 4 görev tipi var;
-Bina sorumlusu(İl Milli Eğitim Müdürü, Yardımcıları, Şube Müdürleri veya Maarif Müfettişleri)
-Uygulama ve İzleme Sorumlusu (BT Öğretmenleri)
-Başkan (Tüm Öğretmenler)
-Gözetmen (Tüm Öğretmenler)

Sınav Ücretleri;
-Bina sorumlusu= (Bilmiyorum)
-Uygulama ve İzleme Sorumlusu (Ortalama 125-130 TL)
-Başkan (Ortalama 95-100 TL)
-Gözetmen (85-90 TL)

Sadece 1 oturumda görev alırsınız. Aynı hafta içerisinde 1 den fazla görev verilmiyor.
Bizim komisyon her ayın 23'ünde sonra ödeme yapıyor. Diğer merkezlerin durumunu bilmiyorum.Başka merak ettiğiniz bir durum varsa cevaplayabilirim. Umarım faydalı olmuştur.

Salon başkanlığı çıkmış. Tam olarak ne yapılıyor? Sanırım tabletten yapılıyor sınavlar.

bana da çıkmış, onay vermedim ama sanırım puanı direk eklenmis, onaylamayi dusunmuyorum.

puan geri alinir degil mi arkadaslar?

Girişte kimlik kontrolü, adaylar bilgisayarlara yerleştirme. Sınav sırasında gözlem yapma. Sınav sonunda sonucu öğrenmek için yardımcı olma. 50 soru 45 dk.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

DotCom' Alıntı:
Girişte kimlik kontrolü, adaylar bilgisayarlara yerleştirme. Sınav sırasında gözlem yapma. Sınav sonunda sonucu öğrenmek için yardımcı olma. 50 soru 45 dk.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim hocam. Dün görev almak istedim bugün görev çıktı. Başvuru mu az anlamadım.

Geri