E-Sınav Görevi onaylanmıyor.

Kodla Büyü

dream81

Seçkin Üye
Seçkin Üye
05.01.2019 tarihinde mebbiste çıkan e sınav görevini onaylayamıyorum.Daha doğrusu yıl kısmında 2018 var,2019 daha çıkmıyor.yarın onay tarihi son.ne yapmak lazım.

Bizede gönderilen msj içeriği şöyle;
------------------
2019 görevlendirmeleri yapıldı. Görev alanlara msj gönderildi. Onay için menüde 2019 olmadığı için onaylayamıyorsunuz. Programcıya sabah msj atıldı. Bilgilendirildi. Gün içerisinde sorun giderilmiş olacak. Uzun süredir bekleyip yeni görev almaya başlayanlara hayırlı olsun bu arada...
----------------
:)

Programcı arkadaşların bunu önceden öngörmüş ve ilgili düzenlemeyi yapmış olmaları lazımdı ama neyse artık.

Merhabalar. E sınav görevi hakkında bilgi verir misiniz? nasıl oluyor. Daha önce hiç görev almadım da ben

Merhabalar. E sınav görevi hakkında bilgi verir misiniz? nasıl oluyor. Daha önce hiç görev almadım da ben
Hocam öncelikle sınav salonuna 30 dakika evvel gidip, salon bşk. , gözetmen ve emniyet görevlisi ile tanışın, ana bilgisayarı açarak sisteme MEBBİS kullanıcı adı ve şifrelerinizle giriş yapın. salon bşk, sınava girecek kişileri kimliklerini ve sınav giriş belgelerini kontrol ederek Sınava 15 dk kala içeri alacak (sınav giriş belgeleri çift mühürlü ve ıslak imzalı oalcak), gözetmen ise içeri alınan kişileri yine kimlik ve giriş belgelerini kontrol ederek yerlerine oturtacak. Sizin göreviniz ise en başta bilgisayarları kontrol etmek. sonra yazıcıyı ve kiosk cihazını kontrol edin kağıt var mı diye. Sonra ana makinadan yazıcı ve sınav bilgisayarlarının bağlantılarını kontrol edin. Sınav vakti geldiğinde, ana makinanızın sağ üst tarafında sınavı başlatın. Sınavını bitirenlerin cevap kağıtları otomatik olarak yazıcıdan çıkacak, bu cevap kağıdını ve en başta çıkacak listeyi adaya imzalatıp adayı sonucunu öğrenmek için kiosk cihazına yönlendirin.

Tesekkur ederim hocam. Simdi basvurumu yaptim. Pazartesi icin salon baskani olarak gorevlendirildiniz mesaji geldi. Bakalim.

Son düzenleme:
Salon Başkanı vce Gözetmenler sadece sisteme Mebbis kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapacaklar ve adayların giriş belgeleri ve kimliklerini kontrol edecekler.

Geri