E sınav izleme sorumlusu ücreti ne zaman yatar?

Kodla Büyü
Mayıs ayında sınav izleme görevine ait sınav ücreti ne zaman yatar
Normalde yatmış olması lazımdı. MEBBİS 'teki IBAN numaranızı kontrol ettiniz mi?
E-sınav görevinizin olduğu aydan sonraki ayın 24 'ü civarı yatıyor ücretler. Yani sizin durumunuzda Haziran 24 veya sonrasındaki günlerde yatmış olması lazımdı.

Hocam cevaplar için teşekkurler.. Sınavda haziran ayının başında görevliymişim mayıs ayı diye yanlış hatırlamışım. Cevaplarınıza göre 1-2güne yatar diye anlıyorum

Hocam cevaplar için teşekkurler.. Sınavda haziran ayının başında görevliymişim mayıs ayı diye yanlış hatırlamışım. Cevaplarınıza göre 1-2güne yatar diye anlıyorum
Benim de Haziran ayındaki daha yatmadı hocam, orada yazıyor 20sinden sonra ödemeler yapılır Maliyeyle öyle anlaştık diyor... Bugün yarın yatar diye tahmin ediyorum.

Sınavın yapıldığı ayı takip eden ayın 20 sinde (bir iki gün önce veya sonra olabiliyor) veri girişleri bitiyor. Veri girişleri bittikten sonra yaklaşık bir hafta kadar sonra hesaba geçiyor. Yani Haziran ayında yapılan sınavın veri giriş işlemleri Temmuz ayının 20 bitiriliyor. Ayın sonuna doğru da ödemeyi yapıyorlar.

Benim 1 temmuzda sınav görevim vardı. Şimdi hesaba para yattı 136,67tl yattı. Açıklama sadece isim olarak var. Başkada yatacak para yok. %20 vergi dilimi için ücret bu sanırım.

Ankara , 20 haziran ücreti bugün (25 temmuz ) da yattı arkadaşlar .129 tl .. dekontta açıklaması yazıyor

Arkadaşlar Temmuz ve Agustos da girmiş olduğum e-sınav ücretleri hala yatmadı.Giren arkadaşlardan ücreti yatan varmı.Ücret ler ne kadar?

Hocam temmuz hala yatmadı.e sinav izleme uygulama sorumlusuydum.ekders den bagimsiz yatiyor diye biliyorum

01/07/2018 tarihinde yapılan e sınavda Uygulama İzleme Sorumlusu olarak görev yaptım. MEBBİS te 17/08/2018 tarihinde veri giriş işlemleri kapatılmıştır. (Ödeme Tarihi Değildir!) yazıyor. İBAN da doğru ancak ödeme henüz yapılmadı

Temmuz ayının ücretleri %20 vergi dilimi için 140,17₺ olarak yattı.

Geri