e-sınav uygulama izleme sorumlusu sınavı

Kodla Büyü

Akyürekli

Aktif Üye
Yeni yapılan e-sınav uygulama izleme sorumlusu sınava giren oldumu. Sorular aklında olan varsa yazabilirmisiniz. Acaba.
Süreç nasıl işledi sınava girenlerin.

Yeni yapılan e-sınav uygulama izleme sorumlusu sınava giren oldumu. Sorular aklında olan varsa yazabilirmisiniz. Acaba.
Süreç nasıl işledi sınava girenlerin.

Hocam,

Yazılı ve uygulamalı olarak iki sınav yapılıyor. Yazılı sınavda mevzuat ve işleyişle ilgili 20 soru oluyor. Uygulama sınavın 7-8 kriter var. Uygulama ile ilgili soru soruyorlar siz cevaplıyorsunuz. Yazılı ve uygulama notlarının ortalaması alınıyor. Başarı olursanız Uygulama izleme sorumlusu oluyorsunuz.

Sorulara gelince onları vermemiz pek etik olmaz.

Hocam,

Yazılı ve uygulamalı olarak iki sınav yapılıyor. Yazılı sınavda mevzuat ve işleyişle ilgili 20 soru oluyor. Uygulama sınavın 7-8 kriter var. Uygulama ile ilgili soru soruyorlar siz cevaplıyorsunuz. Yazılı ve uygulama notlarının ortalaması alınıyor. Başarı olursanız Uygulama izleme sorumlusu oluyorsunuz.

Sorulara gelince onları vermemiz pek etik olmaz.
Hocam sınavı geçsen bile hemen uygulama izleme sorumlusu olmuyorsun.
İlde eğitimi 45 kişi alınmış olup 30 kişisi bakanlığa bildirilecekse; puanlar büyükten küçüğe sıralanıp yüksek 30 kişi alınıyor. 45'i geçmek uygulama izleme sorumlusu olabilirsin anlamına gelmiyor.

Hocam sınavı geçsen bile hemen uygulama izleme sorumlusu olmuyorsun.
İlde eğitimi 45 kişi alınmış olup 30 kişisi bakanlığa bildirilecekse; puanlar büyükten küçüğe sıralanıp yüksek 30 kişi alınıyor. 45'i geçmek uygulama izleme sorumlusu olabilirsin anlamına gelmiyor.

Bizde 49 kişi katıldı ve 49 kişide bakanlığa gönderildi. Kontenjan min 30 mak 70 di.

Kursa alınanalardan 45 ortalamayı geçen herkes hak kazanıyor. Zaten iller kursa bakanlığın verdiği kotaya göre kişi alıyor.
İstanbulda ihtiyaç olduğu için geçen cuma günü açıklanan görevlerde belgeyi yeni alanlara çıkmaya başladı bile.
Kursa katılanlar taahhütname imzalıyor dışarıya bilgi çıkışı olmasın diye.
Ortalamada 45 alamayan gerçekten yapamaz zaten bu görevi.

Burdur ilimizde 4 grup olarak kurs düzenlenecek. Birinci grup 45 bilgisayar/elektrik/elektronik öğretmeninden 30'u bakanlığa bildirilecek ki bunun 3 kişisi eğitimciler.
Geriye kanal üç grup öğretmen/4 yıllık fakülte mezunları. Kontenjan 70 olacak.

Burdur ilimizde 4 grup olarak kurs düzenlenecek. Birinci grup 45 bilgisayar/elektrik/elektronik öğretmeninden 30'u bakanlığa bildirilecek ki bunun 3 kişisi eğitimciler.
Geriye kanal üç grup öğretmen/4 yıllık fakülte mezunları. Kontenjan 70 olacak.
Bunun duyurusu nerede yapılıyor hocam il MEM sitesinde duyurularda yok

Tokat taki durum kursiyer listesi belliymiş. Ne âlâ memleket olduk. Bizim gibi sonradan tayinle gelenlerin başvuru hakkı bile yok. Hakkımızı yiyen ya da düşünmekten aciz olan yöneticilerimize hakkımız haram olsun ne diyelim.

Tokat taki durum kursiyer listesi belliymiş. Ne âlâ memleket olduk. Bizim gibi sonradan tayinle gelenlerin başvuru hakkı bile yok. Hakkımızı yiyen ya da düşünmekten aciz olan yöneticilerimize hakkımız haram olsun ne diyelim.
Hep bana rabbena diyen çok bizde hocam, sadece yöneticiler değil, milletçe öyleyiz.

Her yerde öyle hocam. Ordu da aktif görev alan ve havuzdakileri resen aldılar.

İzmir'de hizmet içi resen alınan kurslar bölümünde gözüküyor kurslar bitmek üzere

Hocam personel meb den gelen yazıda il memlerin personel yetiştirmek üzere mahalli kurs düzenlemesi diyor. resen birilerini alın demiyor. İlk yaptıkları gibi genel bir duyuru yapılması hakkaniyetli olmaz mıydı. Başvurmak isteyen basvursun. Her yerde aynı resen uygulama olması hak yenmediği anlamına mı gelir. Bu gün bana yarın sana

Resen almaları mantıklı çünkü resen alınan kişilerin hali hazırda belgesi var. O belgeleri ne mantıkla iptal ediyorlarsa. İptal işlemi sonrası aynı kişilerin alınması mantıklı.

Resen almaları mantıklı çünkü resen alınan kişilerin hali hazırda belgesi var. O belgeleri ne mantıkla iptal ediyorlarsa. İptal işlemi sonrası aynı kişilerin alınması mantıklı.
İyi de hocam o belgeliler alınsın diğerleri de alınsın hep bana hep bana değil biraz sana biraz bana olsun

Hocam sende benim gibi Sonradan ilceden merkeze gelse idin belgen olmasa idi yine de mantıklı mı derdin . Neresi mantikli. O belgeyi vermek için merkezdeki herkese duyuru yapmadılar mı. Mesele pasta meselesi değil hakkaniyetli olmak. Ki belki de resen alınmak istemeyen de olabilir. Resen kelimesinin kendisi mantıksız. Dayatma ne zaman mantıklı oldu. Bir gün resen biyere atarlar seni norm fazlası diye. Birileri de mantıklı der.

cimer ve bakanlığa yapılan yanlışları şikayet edilirse bakanlık illere tekrar mağduriyetlerin giderilmesi konusunda yazı yazabilir

Resen almaları mantklı diyenler bizzat o kursa alınanlardan yani çeşmenin başında oturanlardan ve suyun başka yöne akmasını istemeyen tayfadandır bana göre. Net....

Geri