e-sınav uygulama izleme sorumlusu sınavı

Kodla Büyü
Resen almaları mantklı diyenler bizzat o kursa alınanlardan yani çeşmenin başında oturanlardan ve suyun başka yöne akmasını istemeyen tayfadandır bana göre. Net....
İlk görevlendirmelerde yazı bile çıkmadı bazı illerde, yani bu yeniden görevlendirme şikayet üzerine yapıldı bence ,fakat yine bir şey değişmiyor gibi.

ilk belge alanlardan birisiyim. hiç biryerden torpilim tanıdığım yok bizim ilimiz için durumu anlatayım sizlere heryerde belki aynı yöntem uygulanmamıştır bilemiyorum. 2 yıl önce il merkezinde bu işten sorumlu memur arkadaş telefon etti bana il merkezinde çalışan tüm bt öğretmenlerini aradım hocam 45 kişilik bir ekip kuruyoruz ister misin dedi. baştan kabul etmemiştim ne olduğu hakkında bir fikrim olmadığı için hocam son 2 kişilik yer kaldı gel kursa görev almazsın istemessen dedi. bu memur arkadaş oturup tüm bt cileri aramış isteyen olmuş istemeyen olmuş.biz ilk belgeleri bu şekilde aldık. 2. kursa da bizi resen almadılar .okullara tekrar yazı geldi belgesi olanlar ve belgesi olmayan bt -elektrik elektronik öğretmeni olanlardan istekli olanlar dilekçe versin diye. dilekçe verdik 2.kursu aldık. ilk grupta olup tekrar kursu almayanlarda vardı. eski 45 in üzerinde bir 90 kişi daha eğitime alındı. olduk nerdeyse 150 kişi .ben burda bir haksızlık göremedim diğer illeri bilemem. zaten bu kadar kalabalık bir ekiple yılda 3-4 sınav ancak gelir bu da bir gerçek.

gaziantep e sınav semineri alanlara resen kursa aldı yazılı artı sözlü sınav yapıldı.

Ben 3 yıldır e sınav uygulama izleme sorumlusu olarak görev alıyorum istanbulda. Son durum nedir? sınav, tekrardan kurs falan açıldı mı istanbulda?

ilk belge alanlardan birisiyim. hiç biryerden torpilim tanıdığım yok bizim ilimiz için durumu anlatayım sizlere heryerde belki aynı yöntem uygulanmamıştır bilemiyorum. 2 yıl önce il merkezinde bu işten sorumlu memur arkadaş telefon etti bana il merkezinde çalışan tüm bt öğretmenlerini aradım hocam 45 kişilik bir ekip kuruyoruz ister misin dedi. baştan kabul etmemiştim ne olduğu hakkında bir fikrim olmadığı için hocam son 2 kişilik yer kaldı gel kursa görev almazsın istemessen dedi. bu memur arkadaş oturup tüm bt cileri aramış isteyen olmuş istemeyen olmuş.biz ilk belgeleri bu şekilde aldık. 2. kursa da bizi resen almadılar .okullara tekrar yazı geldi belgesi olanlar ve belgesi olmayan bt -elektrik elektronik öğretmeni olanlardan istekli olanlar dilekçe versin diye. dilekçe verdik 2.kursu aldık. ilk grupta olup tekrar kursu almayanlarda vardı. eski 45 in üzerinde bir 90 kişi daha eğitime alındı. olduk nerdeyse 150 kişi .ben burda bir haksızlık göremedim diğer illeri bilemem. zaten bu kadar kalabalık bir ekiple yılda 3-4 sınav ancak gelir bu da bir gerçek.
Sayın hocam sizin il bahsettiğimiz yapılması gerekeni yapmış . Hakkaniyetli olanı doğru olanı yapmış. Helal olsun. Sen niye alındın ki.

İlk görevlendirmelerde yazı bile çıkmadı bazı illerde, yani bu yeniden görevlendirme şikayet üzerine yapıldı bence ,fakat yine bir şey değişmiyor gibi.

İşin ucunda para olduğu sürece değişmez. 2012 yılında ortak protesto kararı alınmıştı. Sınav ücretleri vs vs çok düşük öğretmenin hakkı verilmiyor diye. En fazla 1 ay sürdü sonra herkes koşa koşa. 2012 yılından beri ne kurs açıyorum ne de bir sınav görevi alıyorum. Kendi protestoma devam ediyorum, karınca gibi "En azından safımız belli olsun"...

Hocam sende benim gibi Sonradan ilceden merkeze gelse idin belgen olmasa idi yine de mantıklı mı derdin . Neresi mantikli. O belgeyi vermek için merkezdeki herkese duyuru yapmadılar mı. Mesele pasta meselesi değil hakkaniyetli olmak. Ki belki de resen alınmak istemeyen de olabilir. Resen kelimesinin kendisi mantıksız. Dayatma ne zaman mantıklı oldu. Bir gün resen biyere atarlar seni norm fazlası diye. Birileri de mantıklı der.
Sayın hocam ben mantıklı derken var olan belgemi iptal ettiklerinide yazdım. Zaten olan belge ile bu işi yapmaktayken yeniden kursa almaları saçma zaten. Ben bu yüzden belgesi olanların lınması mantıklı dedim. Merak etme resen olmasada norm fazlasındıan çok yerim değişti.

Geri