E-sınav uygulama izleme sorumlusu

Kodla Büyü
Bizde son sınavda bina sorumlusu ile beraber joker aday yakaladık, emniyet görevlisi ile sorguladık, tutanak tuttuk, vs vs.. Zor değil ama stresi var..

Sınav ücreti ne kadar?
Mebbiste puanı ne kadar? ( Bir arkadaş 200 puan yazmış ama tam emin olamadım 200 puan nedir :)

eğitime katılmalı mıyım?

Sınav görevi iki ayda bir bile gelse iyi hocam. Eğitime katılın bence.
Diğer sınav görevlerinin çıkma olasılığına göre daha yüksek bence..

Hocam tavsiyem görev almayın üst üste görev aldım neredeyse hiç bir merkezi sınava görev çıkmıyor puandan dolayı. Ayrıca e-sınav görevide çıkmıyor.

E Sınav Uygulama İzleme Sorumlusu 166
E Sınav Salon Başkanı 144
E Sınav Gözetmen 133
saçmalığa gel. bütün sorumluluk bizde yüksek puanda bizde ücret? aynı.

Ücret aynı değil hocam, araştırırsanız bulursunuz.

Evet ücret aynı değil. Puan ücretin süreye bölünmesi ile ortaya çıkıyor (tam formülünü hatırlayamadım). En yüksek puan bizde olduğuna göre en yüksek ücreti biz alıyoruz. ama bütün işi de biz yapıyoruz.

Ankarada eğitimi başvuru yapan her branşa veriyorlar. Sadece bt öğretmenlerine verilmesi gerekmiyor mu

görevler her pazar mı veriliyor yoksa pazartesi günü mü bir onay ekranı çıkıyor mu

Mebbiste sınav işlemlerinde e-sınav kısmına girip gün ve saat tercih ediliyor. Her gün sınav var, haftaiçi 2 oturum, haftasonu 6 oturum olur. Görev istediğinizde çıkması durumunda mesajla haber veriliyor, mebbiste onaylayıp görev kartı alabilirsiniz.

Cuma sabaha doğru 1.görevlendirmeler yapiliyor.
1. gorevlendirme son onay cumartesi gece 12.00
Pazar sabaha doğru 2.gorevlendirme yapiliyor. Pazar gece 12 ye kadar 2.gorevlendirme son onay tarihi. Saatler sunucu saatine göre değişiklik gosterebilir. Bu süre içinde onay verilmeyen varsa pazartesi sabah resen göreve düşüyor. Benim sistemde gördüğüm bu şekilde arkadaşlar.

Merhabalar .ben bu eğitimi aldım. Ancak sorum şu.mebbiste e sinav module girince herhangi biyerde uygulama izleme sorumlusu yazıyor mu.ben de herhangi bir ibare yok

1 Nisan da girdiğim sınavın ücreti hala yatmadı. Kime sormak lazım acaba ?
1'i ile 30'u arasında fark yok, o ayın ücretleri takip eden ayın 20'sinden sonra yatıyor hocam.Şahsen 25'inden önce beklemiyorum.
1 Nisan'daki görevinizin ücreti de 25 Mayıs ve sonrasında ay bitmeden yatacaktır.

Merhabalar .ben bu eğitimi aldım. Ancak sorum şu.mebbiste e sinav module girince herhangi biyerde uygulama izleme sorumlusu yazıyor mu.ben de herhangi bir ibare yok

Sınav işlemleri modülünde E-Sınav isteklerini ayrı bir sayfadan yapıyorsunuz, onun haricinde farklı bir ibare yok. Kursu aldığınız il koordinatörlüğünce bakanlığa gönderilecek, eğitiminiz onaylandıktan sonra uygulama izl. sor. olarak görevler gelmeye başlayacaktır. (Puan önceliğine göre)

Geri