Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

E-sınav uygulama izleme sorumlusu

Konu, 'MEB Sınavları' kısmında whitetiger0006 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. maverick07

maverick07 Seçkin Üye Seçkin Üye

Geçen yıl bakanlığın 19.01.2018 tarihli 1492443 sayılı yazısı ilgi alınarak okulumuza yazı gelmişti. Bilişim teknolojileri öğretmenleri, bilgisayar mühendisleri, elektrik-elektronik mühendisleri, fatih projesi eğitmenleri, il-ilçe mebbis yöneticileri, fatih projesi il koordinatörleri, elektrik-elektronik öğretmenleri başvuruda bulunup açılacak olan seminere katılıp e-sınav uygulama eğitimi sertifikası alabileceklerdi. Ayrıca en az ön lisans mezunu olmak şartıyla il milli eğitim müdürlüklerinde şef, teknisyen, bilgisayar işletmenleri, veri hazırlama ve kontrol işletmenleri kadrolarında çalışan ancak yazıda belirtilen öğretmenlik ve mühendislik mezunu olma şartını sağlayanlarda başvuruda bulunabileceklerdi. Ben bu semineri almak istediğimi resmi yazı ile bildirdim. Nisan 2018 gibi bir hizmet içi kursuna katılıyordum. Aynı tarihlerde bu seminer açılmış valilik oluru hizmet içi kursuna çıktığı için katılamadım. Milli eğitim müdürlüğünde çeşitli görüşmeler yaptım ancak en az 10 kişi bulursam seminerin açılacağı söylendi. Aynı ilde veya ilçede görev yapıp 10 kişiyi bulanlar belki bir dilekçe ile bu sertifikayı almak istediklerini belirten bir başvuru yapabilirler diye düşünüyorum. Ben 10 kişi bulamadığım için açtıramadım o ayrı konu.

https://siverek.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2018_02/01150320_e-sYnav.pdf

resmi yazının benzeri burada var arkadaşlar.

2. lion26

lion26 Süper Üye Süper Üye

Sınav ücretleri neden bu kadar geç yatar ki? 11/02/2019 tarihinde ödenme emri verilmiş. Hala yatmadı. sınav 05/01/2019 de yapıldı.

3. gzegen

gzegen Seçkin Üye Seçkin Üye

Aynen benimde 5 ocak yatmadi

4. realforever

realforever Seçkin Üye Seçkin Üye

Bizim ilcede banka degisti bende avaba bankadan kaynaklı gecikmemi oldu diye sormaya geldim.kimsenin ki yatmamış demek ki

5. coderfree

coderfree Seçkin Üye Seçkin Üye

Ücretle ilgili bilmeniz gereken şu; bu ay içinde herhangi bir gün girdiğiniz sınavın ücretini sonraki ayın genelde 24 'ünden sonra 2-3 gün içinde alırsınız yani aynı ay içerisinde ayın 1 i ile 31 i arasında görev almış olmak ücret yatma tarihi açısından hiçbir fark oluşturmuyor.
    Örnek 1: 26.02.2019 Tarihinde görev aldım, ücret tahminen 24 Mart sonrası yatacak.
    Örnek 2: 01.03.2019 Tarihinde görev aldım, ücret tahminen 24 Nisan sonrası yatacak.

6. bilgisayarmax

bilgisayarmax Seçkin Üye Seçkin Üye

bugun yarın yatar hocam 25-28 şubat arası ödeme tarihiniz. tuhaf olan şu ki e-sınav gibi herşeyi pratik ve anında yapılan bir sınavın ücretinin ödenmesi neden 40-45 günü bulur. benim tek merak ettiğim konu bu .ösym 3 gün içinde ödeyebiliyorsa demekki mümkün

7. bilgisayar51

bilgisayar51 Site Gezgini

Ocak ayı E-Sınav ücretleri yatmıştır.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal