Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

E-Sınavda giriş belgesinde imza eksikmiş, soruşturma açmışlar.

Konu, 'Sınav Görevi Başvuruları' kısmında muzy2007 tarafından paylaşıldı.

1. bbneet02

bbneet02 Seçkin Üye Seçkin Üye

onlar eskidendi artık öyle şeyler kalmadı olmazda.

2. iambilisimci

iambilisimci Seçkin Üye Seçkin Üye

giriş belgelerini salon başkanı kontrol eder hocam sizlik bişey yok.

3. rkonyalı

rkonyalı Üye

maalesef benimde başıma geldi. Mufettisler ifademi aldilar.Ama ben sınav başladıktan 10 dakika sonra adayın giriş belgesindeki eksik imzayı fark ettim ve adayı bina yoneticine gönderdim.oda iptal edin dedi.Dedigini yaptım.Mart ayindaydi.Mufettis özellikle bana sınava giriş belgemi istedi.Ve okumamı istedi. Orada genel ifadelerde var.insallah bu yönergeyi biliyordur.Bu arada daha soruşturma sonuçlanmadı.

4. nadir42

nadir42 Üye

Hocalarım yönergede bizim görevimiz açıkça belirtilmektedir. Gözetmen ve Başkan'ın görevide açıkça belirtilmetkedir ama nedense müfettişler ceza vermek için yer arıyorlar. Şu anlayış mevcut ne olursa olsun ceza alırsın. Bu yanlış bir anlayış kim hatalı ise o ceza alır. Arkadasımın basına gelen bir olayda giriş belgelerini toplamamışlar. Sadece gözetmen ve Başkan ceza aldı. Uygulayıcı arkdadaşım almadı. Dolayısıyla ifade verirken yönergede belirtilen hususlar, sınav salonunda asılı bulunan talimatlar ve gelen resmi yazılarddan sorumluyuz.

Sizin sorununuzda ise hocam yönerge, resmi yazı ve salonda asılı bulunan talimatları inceledikten sonra imza kontrolü ile ilgili sizin görev tanımı olup olmadığı konusunda araştırma yaparım. Daha sonra eğer yok ise bunu ifademde madde madde açıklarım. Bence böyle bir görev yok diye biliyorum. Ceza almamanız lazım.

5. rkonyalı

rkonyalı Üye

Sınavda Görevlendirme belgesi 5. maddede yazıyor. Açın okuyun bende bilmiyordum. Bende müfettişe o ibareler genel ibaredir dedim. Emin olun Bina yöneticisinin Görevlendirme belgesinde de aynı ibareler yer alıyordur.

6. nadir42

nadir42 Üye

Sayın rkonyalı Hocam, Bina yöneticisi ceza aldı mı?

7. rkonyalı

rkonyalı Üye

Bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal