E.T. Win10 yapı1511 Faz1 ve Faz2 için | yeni

Kodla Büyü
Hocam sizin o tahta daha önce windows 10 lisansına yükseltmiş midir? Çünki benim tahtalar daha önce hiç win10 a yükseltilmemiş ve win10 lisansı yok dolayısıyla.
okula bu sene geldim, öncesini bilmiyorum. geldiğimde fartklı bi win 8.1 yüklemişler, etkinleştirilmedi yazıyordu. vestelin fabrika imajina döndürüp etkinleştirdikten sonra genuine ticket dosyası aldım daha sonra mersin v5 win10 imajını kurdum. lisanslamayı yaptım. etkinleştirildi.

çöktüğünde mavi ekran üzerinde bazı yazılar yazıyor. pc need to repair tarzı (tam emin değilim) Bu hatayı verdiğinde nasıl kurtarıyorsunuz tahtayı

dosyaları indiremiyorum acil admin şifresi lazım pm den gönderebilen olursa çok sevinirim

Win8.1 pro tahtaya yine 8.1 imaj atarken daha sistem geri yükleme demeden windows sembolünde donup kalıyor ve imaj başlamıyor. Neden olabilir? Yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar 2 senedir imajını kullanıyorum zaman zaman, şimdi bu sene şöyle bir sorun çıktı ortaya
faz1 tahtalarda kalibrasyon yapmak için kurulu olan program optik touch ..... açıldığında kalibre et butonu bir türlü aktif olmuyor ne öneriyorsunuz?

arkadaşlar 2 senedir imajını kullanıyorum zaman zaman, şimdi bu sene şöyle bir sorun çıktı ortaya
faz1 tahtalarda kalibrasyon yapmak için kurulu olan program optik touch ..... açıldığında kalibre et butonu bir türlü aktif olmuyor ne öneriyorsunuz?
güncel

kalibrasyon w10 uyumlu değil maalesef. tekrar imaj atın düzelmezse sensörlerde fiziksel arıza vardır servis çağırın.

kalibrasyon w10 uyumlu değil maalesef. tekrar imaj atın düzelmezse sensörlerde fiziksel arıza vardır servis çağırın.
Daha önceki senelerde böyle bir problem yoktu, başka progran yüklesek kalibrasyon için olmaz mi?
Geçen sene ayni tahtada yapiyordum

Geri