Eba Canlı Dersi En Geç Ne Zamana Kadar Oluşturabilirim.

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Gece uyumadan ertesi günün derslerini ekliyorum ancak diyelim ki unuttum ya da o gün yapmak istemedim ders başlamadan 1 saat öncesine kadar dersler eklenebiliyor mu?

Teşekkürler.

3 saat öncesine kadar eklenebiliyor hocam daha kısa süre kala olmaz.

edit:hatalı yazmıştım düzelttim.

Son düzenleme:
Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Yarın 15:10 derslerini sabah 10 gibi eklemem yeterli olur bu durumda.

Forumda canlı ders ekleyip benim gibi bu durumu bilmeyenler için faydalı olur belki.

En yakın 3 Saat sonrasına kadar ders oluşturabilirsiniz.
Eba canlı ders saat seçimi yapılan açılır menünün üstündeki siyah daire içinde olan soru işaretine tıklarsanız orada da yazıyor hocam.
Gece uyumadan ertesi günün derslerini ekliyorum ancak diyelim ki unuttum ya da o gün yapmak istemedim ders başlamadan 1 saat öncesine kadar dersler eklenebiliyor mu?

Teşekkürler.

Benim de başka bir sorum olsun bu konuyla ilgili öğretmenin kendisi eba canlı ders atayabiliyor mu?

Bir soru da benden olsun. Canlı ders girişleri dönemlik olsa da her hafta uğraşılmasa olmaz mı ?

arkadaşlar canlı dersi kaçırırsak bi sıkıntı olur mu? ebayı o kadar kontrol etmeme rağmen bu sabah ders varmış son 5 dksında gördüm

Sıkıntı olmaz, hocam idarenize bilgi verin sadece, veliler şikayet ediyor sonra.

Geri