EBA canlı ders istatistikleri

Kodla Büyü

isikayhan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
Canlı derslere katılımcı sayısını da eba’ya eklemişler
Süresi geçmiş canlı derslerden görülebilir
Her dersimi eba’dan başlatığım halde bazılarına eba’dan başlatılmadı yazılmış

76931659-0163-4871-AF55-B9E7B8CAF121.jpeg

Hocam ben dersi başlatmak için sadece zoom kullanıyorum. EBA’ya giriş yapmıyorum. EBA’dan başlatmak zorunlu mu ki?

Bende de aynı durum söz konusu. İstisnaları hariç, hemen hepsini EBA'dan başlatmama rağmen epeycesi için "EBA'dan başlatılmadı" diyor.

Acaba Aralık ayından itibaren EBA’nın zoom linkini yeni sekmede açması yerine mevcut sekmede açması bu sorunun nedeni olabilir mi
Çünkü daha sonra EBA’yı açmaya çalışınca oturum bilgilerine ulaşılamdı hatası veriyor ve tekrar giriş yapmak zorunda kalıyoruz

bu sabah eşimin (ortaokul) canlı derslerinden sonra baktım
eba, zoom'a yönlendirdikten sonra hiç tarayıcıdan eba'ya geri dönmedi, bütün derslere eba'dan başlatıldı yazmış
sonuç olarak canlı ders başlatıldıktan sonra eba'ya geri gitme tuşu ile dönüş yapmamak lazım gibi görünüyor

bu sabah eşimin (ortaokul) canlı derslerinden sonra baktım
eba, zoom'a yönlendirdikten sonra hiç tarayıcıdan eba'ya geri dönmedi, bütün derslere eba'dan başlatıldı yazmış
sonuç olarak canlı ders başlatıldıktan sonra eba'ya geri gitme tuşu ile dönüş yapmamak lazım gibi görünüyor
Google Chrome'da bütün derslerime ebadan giriş yaptım ve hepsinde de geri tuşuna basarak eba'ya geri döndüm. İstisnasız. Sonuç : derslerin yüzde onunda ebadan başlatılmadı yazıyor. Arkadaşlar mebin işinde mantık aramayın. Böyle gereksiz bir istatistiği tutanları merak ediyorum. Hiç mi birine sormadınız öğretmen değil misiniz kontrol etmediniz mi tanıdığınız yok mu? Dünyadan o kadar izoleler ki

Bu rapora nereden ulaştınız hocam

EBA
Canlı ders
Harici canlı dersler
“Güncel canlı dersler” yazan yere basın
“Süresi geçmiş canlı dersler” yazısını seçin

Ekli dosyalar

• 77844667-3DC9-4FFE-97EF-ECC9588EA020.jpeg
    77844667-3DC9-4FFE-97EF-ECC9588EA020.jpeg
    82 KB · Görüntüleme: 43
EBA
Canlı ders
Harici canlı dersler
“Güncel canlı dersler” yazan yere basın
“Süresi geçmiş canlı dersler” yazısını seçin
teşekkürler hocam. Eksiksiz tüm derslerimi eba dan başlatmama rağmen bende de kim dersler için "Ders EBA'dan başlatılmadı" uyarısı var.

İstisnasız hepsinde Eba'dan başlatılmadı yazıyor.
Çünkü hepsine Zoom üzerinden giriyorum.
Geriye yönelik borç çıkartmasınlar şimdi :)
Amaca mı bakıyorlar araca mı, görelim bakalım..

şu an bütün derslerde öyle görünüyor
herhalde yani bir düzenleme yapılıyor

Geri