Eba Canlı Dersde ses problemi

Kodla Büyü

okanbaris

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Eba Canlı ders yaparken bilgisayar üzerinden açtığım bir videonun sesi öğrencilere gitmiyor. Benim sesimde problem yok ama video sesi gitmiyor. Bilgisayarı formatla dim ama düzelmedi yinede. Bluetooth bir hoparlör bağlayınca sorun çözülüyor. Nasıl düzeltebilirim.

Share Sound bölümüne tıklamanız gerekiyor hocam. Ekte göstermeye çalıştım.

Ekli dosyalar

• 2021-01-16 19 08 11.png
    2021-01-16 19 08 11.png
    149.2 KB · Görüntüleme: 61
Ders başlatılırken son onay verme anında altta seçenek var share computer sound diye. Onu aktif ederseniz seslerde gider. O an unutursanız @omerenator hocamın dediği şekilde de yapabilirsiniz. Yada share i tekrar tıklarsanız paylaşım ekranı çıkar altta yine o onay kutusu mevcut.

hocam ders sırasında deniyeyim eba canlı uygulaması ekranında o seçenekler varmı tam hatırlamıyorum ekran zoomdan farklı geliyor o yüzden dedim ama teşekkür ediyorum pazartesi denerim inşallah

Paylaşıma başlarken resimde en altta yer alan iki kutucuğu seçili hale getirin

Ekli dosyalar

• 471D5E6B-71FB-49DC-BC7C-26B20ECB28A6.png
    471D5E6B-71FB-49DC-BC7C-26B20ECB28A6.png
    261 KB · Görüntüleme: 32
hocam ders sırasında deniyeyim eba canlı uygulaması ekranında o seçenekler varmı tam hatırlamıyorum ekran zoomdan farklı geliyor o yüzden dedim ama teşekkür ediyorum pazartesi denerim inşallah
Eba Canlı ders uygulaması kaldı mı hocam . Hepimiz harici ders atıyoruz onu da zoom dan yapıyor çoğumuz

Geri