eba da dosya paylaşım grubu oluşturma yapabilen var mı?

Kodla Büyü

shemonster

Seçkin Üye
Seçkin Üye
502 Bad Gateway
hatası alıyorum sürekli giriş yapabilen var mı? eba sitesinde mi sorun var acaba?

Ben bugün oluşturdum. Öğrencinin TC'sini yazdıktan sonra boşluk tuşuna basınca ismini oraya ekliyor. Bu şekilde tüm öğrencileri ekleyerek grup oluşturmak mümkün.

açılacak kurs için öğretmenleri ekleyeyim dedim ama yarısını buldu sistem. diğer kimlik numaraları ile ilgili sonuç bulamadı. ben de bu sorunun nedenini merak ediyorum

eğer öğretmen daha önce hiç ebaya giriş yapmamışsa, tc kimlikle bulamıyorsunuz. hocam. Geçen hafta benim başıma geldi. Yarısını ekledim. Kursta ekleyemediklerime sordum. Şifre aldırdım, akşamına rahatlıkla giriş yaptım.

kisnorbo' Alıntı:
eğer öğretmen daha önce hiç ebaya giriş yapmamışsa, tc kimlikle bulamıyorsunuz. hocam. Geçen hafta benim başıma geldi. Yarısını ekledim. Kursta ekleyemediklerime sordum. Şifre aldırdım, akşamına rahatlıkla giriş yaptım.

----------------
teşekkür ederim hocam bilgi için. ben de kalan arkadaşlarla iletişime geçip girişlerini sağlayayım.

Arkadaşlar, paylaşım klasörü açınca kursiyerler giremiyor acaba neden ?

İlginçtir bazı Öğretmen arkadaşlarımı ekleyebiliyorum bazıları ise eklenmiyor. Kimlik numaraları doğru bir şekilde giriliyor.

namikc' Alıntı:
İlginçtir bazı Öğretmen arkadaşlarımı ekleyebiliyorum bazıları ise eklenmiyor. Kimlik numaraları doğru bir şekilde giriliyor.
Hocam onun sebebi öğretmenin daha önceden eba dan şifre alıp almamasıyla alakalı, şifre alanları ekleyebilirsin, diğerlerini ekleyemezsin. peki paylaşımda sıkıntı yaşıyor musun?

Eklediklerimde paylaşım yapmıştım. Şifreyi aldığımız arkadaşlardan bazılarını yine ekleyemedim.

Geri