EBA DA ÖĞRENCİYE NASIL VERİLİR YENİ EBA SAYFASINDA

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar EBA da öğrenciye daha önce şifre verebiliyordum fakat şimdi veremiyorum. Öyle bir bölüm yok...

btnotlari' Alıntı:
karçiçeği' Alıntı:
Arkadaşlar EBA da öğrenciye daha önce şifre verebiliyordum fakat şimdi veremiyorum. Öyle bir bölüm yok...
war hocam iyi bakin

buyur hocam normal tablet aktivasyon şifresi eba ana sayfa sağ bölümünde

Eba öğrenci şifresi verme Eba ders kısmına girdikten sonra '' .

Ekli dosyalar

• eba1.PNG
    eba1.PNG
    69.8 KB · Görüntüleme: 1,131
  • eba2.PNG
    eba2.PNG
    56.6 KB · Görüntüleme: 1,129
karçiçeği' Alıntı:

hocam öğrenci kendi e okul şifresi ile giriyor. isminin olduğu bölümde aktivasyon şifresi bölümünde yeni şifre oluşturabiliyor. yani siz vermiyorsunuz, öğrenci kendi alıyor. kolay gelsin

btnotlari' Alıntı:
buyur hocam normal tablet aktivasyon şifresi eba ana sayfa sağ bölümünde .

Tablet aktivasyon şifresine tıkladığınızda kendi şifrenizi değiştirme ekranınız çıkıyor. Burası Hocam'ın işine yaramaz. Ama dediğiniz gibi Eba Ders kısmına girdiğimizde "öğrenci şifre" linkini henüz kaldırmamışlar. Buradan öğrenci şifresi verilebilir.

öğrenci ebaya tc-cilt no-okul no(yeni giriş şekli) ile grdiğinde de öğrenci kendine eba şifresi oluşturabiliyor.nerde işe yaradığını hala çözemedim ama çocuklar kendilerine eba şifresi oluşturabiliyor

Tablet aktivasyonu sırasında lazım olduğu için koymuşlardır. Şu anda işe yaradığı başka bir yer yok bildiğim kadarıyla

bence sistemde hala güncelleme çalışmaları devam ediyor. her çıkan şeye bi anlam koymamak lazım. bugün çıkar yarın kaybolur. e-okul bilgisiyle giriyor öğrenci şu an daha şifre üretmenin, şifre vereceğim diye arayışa girmenin anlamı yok. eba toplu şifre vermeye takip yazacak kadar bu şifre işini ciddiye alanlar var. zamanında ne kadar şifre verdiysek bilinç altımıza yerleşmiş. şifre vermeden duramıyoruz galiba :eek: :eek: :eek:

Geri