eba da seminer dönemi gösteriloecek videolar

Kodla Büyü

permanganat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
selam arkadaşlar senebaşı seminer proğramında eba.gov.tr de mesleki çalışma dönemi başlıklı videolardan video seçilerek öğretmenlere izletilmesi bide yine eba.gov.tr de tecrübe konuşuyor başlıklı videolardan seçilerek öğretmenlere izlettirilmesi diye müdür bana görev verdi ama ben ebada bu mesleki çalışma dönemi başlıklı videoları ve tecrübe konuşuyor başlıklı videoları bulamıyorum nasıl bulacam yardımcı olurmusunuz

Aynı görev bana da verildi. Neye göre seçeceğiz acaba ya da rastgele mi seçmek lazım.

Ortaokullarda 6 eylüldeki eba - mesleki çalışma videoları kategorisindeki videolardan (yaklaşık 40 tane) rastgele seçip izleyip tartışılması isteniliyor seminer programında. Sonra da talep edilen videolarla ilgili rapor hazırlanması isteniliyor.

Son düzenleme:
banada bu görev verildi ...nasıl yapacağımı nerde neyi idnrieceğimi bilemiyorum yardımcı olan birileri olursa çokk sevinrim selamlar

sayın angelicaa bişi daha soracam ders programını hazrılıyorum bildiğiniz bir dağıtmatik parogramı varmı yada en kolay nasıl hazırlanır

eba içerik kanallar bölümünde mesleki çalışma kısmındaki videoları mı izleteceğiz öğretmenlere yoksa buradaki videolar hakkında rapor mu yazacağız? bir de video ve alt yazıyı indirince nasıl görüntüleyeceğiz beraber

altyazılar meb hattında görünüyor mu arkadaşlar , deneme şansım olmadı, sonradan farkettim ingilizce videolar olduğunu,indirip gidelim okula

Eba videoda tecrübe adında en altta bir kategori girmişler bilginiz olsun.

videoları indirmeden çalıştıramadım video ve alt yazıyı indirince nasıl birleştireceğim

eba içerik kanallar bölümünde mesleki çalışma kısmındaki videoları mı izleteceğiz öğretmenlere yoksa buradaki videolar hakkında rapor mu yazacağız? bir de video ve alt yazıyı indirince nasıl görüntüleyeceğiz beraber
İndirdiğimiz altyazılar .vtt uzantılı. online bir siteden .vtt uzantısını .srt uzantısına çevirip media player classic ile izleyebilirsin.

Geri