Eba içerik ekleme yeni eba

Kodla Büyü

mexemet

Site Gezgini
Yeni ebaya video ekleyip türkiye geneli paylaşmak için nerden giriliyor. Eba mobil için yerini söylerseniz sevinirim

Arkadaşlar acil yardım lütfen bir hoca benden 2 haftadır bu konuda yardım istiyor

Hocam, eba mobilde o menü yok, hatta cepten normal tarayıcı kullanırsanız da o menü açılmıyor.

Ya masaüstünden, yada cep telefonunda chrome'da ayarlar bölümünden "masaüstü görünümüne geç" ile ...

Son düzenleme:
Hocam, eba mobilde o menü yok, hatta cepten normal tarayıcı kullanırsanız da o menü açılmıyor.

Ya masaüstünden, yada cep telefonunda chrome'da ayarlar bölümünden "masaüstü görünümüne geç" ile ...
Teşekkürler bende kurcalıyordum bulamıyorum diye

20200102_192419.jpg Cepten giriş....

Hacım içerik üretimi bölümü var. Kendi içeriğini buraya ekliyorsun. Eklersen 5 format var. Kazanım vs eşleşmesinden sonra senin için ekleniyo. Ekledikten sonra dürbün işareti var ona basınca tüm eba için kontrole gönderilıyor diyor burdan

Yalnız benim anlattığım haber paylaşma şeklinde değil. Onun için de profile girip alttaki büyük artıya basıyoruz

Ders içeriği eklemeyi ben de beceremedim hocam. İçerik diye bir menü göremedim. Geçen sene tüm müfredatımı eklemiştim video, sunu, konu anlatımları vs. bu yıl sadece duvarda paylaşabildim.

Geri