Eba içerik üretimi video ekleme

Kodla Büyü

f_dogan76

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aynı videoyu kaç kere eba ya yükledim her defasında "işleminiz başarı ile gerçekleşmiştir" şeklinde uyarı geldi lakin video görülmüyor. Bugün başka bir videoyu yükledim hiç bir sıkındı olmadı sadece bir video daha yüklemeye çalıştığımda video yüklenmiyor. Ebadan çıktım tekrar ebaya girdim yine netice aynı.

Bende de defalarca oldu, pes ettim. Denemiyorum bile artık video yükleme...

Hocam aynı durum benimde başıma geldi. Öğrencilerimle paylaşmak için çektiğim videoları içerik üretmeye ekliyorum ve sonunda işleminiz başarıyla gerçekleşmiştir demesine rağmen videolar yüklenmiyordu. O gün defalarca denedim olmadı. Ama ertesi gün denediğimde hemen oldu. Yani pes etmeyin ertesi gün denemeye devam edin.

Hocam aynı durum benimde başıma geldi. Öğrencilerimle paylaşmak için çektiğim videoları içerik üretmeye ekliyorum ve sonunda işleminiz başarıyla gerçekleşmiştir demesine rağmen videolar yüklenmiyordu. O gün defalarca denedim olmadı. Ama ertesi gün denediğimde hemen oldu. Yani pes etmeyin ertesi gün denemeye devam edin.

3 farklı günde toplamda 5 kere denedim. Maalesef sonuç alamadım...

" işleminiz başarı ile gerçekleşmiştir" mesajı ekrana geldikten sonra videolar içerik ekranında görünmüyordu. 3-4 saat sonra tekrar ebaya girdiğimde aynı videonun 4-5 kere yüklendiğini gördüm. Fazlalıkları sildim.

Geri