EBA Kazanım Testi Üzerinde Değişiklik Nasıl Yaparım?

Kodla Büyü

mmurat234

Üye
Eba dan indirdiğim testlerin üst kısımlarındaki renkli yerler, baskı makinesinde siyah kötü bir görüntü oluşturuyor ve fazla mürekkep kullanarak israfa sebep oluyor.

İstiyorum ki; bu siyah yerleri beyazlaştırayım ama yazılar da kalsın. pratik bir yolu var mıdır? tüm kazanımları indirip hepsine yapmak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Adobe Acrobat Dc
Foxit Reader
Wondershare PDF Element gibi programları kullanarak istediğiniz pdf'ler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

FreePc' Alıntı:
Adobe Acrobat Dc
Foxit Reader
Wondershare PDF Element gibi programları kullanarak istediğiniz pdf'ler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

3 programla da denedim. maalesef olmadı.

teknik olarak ne yapmam gerektiğini söylerseniz veya bir örnek yapıp gönderirseniz daha net olacaktır.

Mailim: mmurat234@hotmail.com

Pdf üzerinde 1. ve 2.Sayfadaki başlıktaki renkli yerleri sildim böyle mi istiyorsunuz ?

Ekli dosyalar

• 1.rar
    387.9 KB · Görüntüleme: 72
Adobe Acrobat DC programını açıp Araçlar kısmından Pdf düzenleyi seçip ardından pdfnizi seçin ve istemediğiniz yerleri siliniz.

dosyayı indirip içindeki ilacı uygulamışsanız eğer
eba dan indirdiğiniz kazanım testi pdf dosyasını foxit phantom ile açıyorsunuz. menüde Edit Text tıklarsanız sadece yazıları, edit objecte tıklarsanız herşeyi seçip silebilir değiştirebilirsiniz.

alimurat58' Alıntı:
dosyayı indirip içindeki ilacı uygulamışsanız eğer
eba dan indirdiğiniz kazanım testi pdf dosyasını foxit phantom ile açıyorsunuz. menüde Edit Text tıklarsanız sadece yazıları, edit objecte tıklarsanız herşeyi seçip silebilir değiştirebilirsiniz.

TEŞEKKÜR EDERİM Çok makbule geçti.

Geri