eba kurs öğrenciler için toplu şifre alma

Kodla Büyü

ybilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar eba kurs bölümünden öğrencilere toplu şifre almaya çalışıyoruz ama 504 Gateway Time-out -----nginx/1.4.6 (Ubuntu) hatasını veriyor
toplu şifre alamazsak tek tek öğrenci tc no girip şifre almammız gerekiyor
eba kurs üzerinden toplu şifre almayı başaran var mı

dün biz de çok uğraştık aynı hatayı aldık. sistem şifre almaya izin vermiyor. sorun çözülmezse bence başvurular uzatılabilir

arkadaşlar sabahtan beri uğraşıyorum hata veriyor ilçeden yazı gelmiş nasıl yapacağımızla ilgili bir yazı gelmiş :verymad: sanki biz bilmiyoruz ..... :eek:

Kamera şakası gibi yaa bizim kurum.. Ulaan bir işinizde düzgün bir sisteminizde doğru çalışsın bee.. :x

cuma son düzeltilemezse uzatılabilir sure ama insanları sıkmaya gerek yok bu sistem onceden hazır edilebilirdi

şimdi toplu olarak veriyor.. okulun yarısını aldım...

bitti...

işin komik tarafı 20 civarında öğrencinin şifresini tane tane almıştım.

Şu an bakamıyorum arkadaşlar. Toplu şifre girerken sistem bizden ne istiyor?

Arkadaşlar Fb Yandex ile toplu şifre almayı başardım... Farklı tarayıcılar deneyin ben yandex denedim oldu kolay gelsin...

aldık şükür. şimdi de ebaya giriş yapılmıyor :) güya yeğenimin başvurusunu yapacaktım :)

zeitgest' Alıntı:
https://mebbis.meb.gov.tr/ssologinBIDB.aspx?id=31&url=http://e-kurs.eba.gov.tr/giris/mebbis/kurumgiris

bu linkten okulun kurum kodu ve mebbis şifresi ile giriş yapıp alıyorsunuz hocam. Yalnız dikkat etmeniz gereken husus, her seferinde yeni şifre oluşturuyor. Siz aldıktan sonra biri :++: daha alırsa sizdeki şifreler iptal oluyor.
Hocam çok teşekkürler hallettik Allah razı olsun

Arkadaslar öğrenci şifrelerini aldınız peki,şifreleri öğrencilere verip, öğrenciler kendileri mi bu sisteme giriş yapıp kurs almak için ders seçecekler,?

sistem açıldı şimdi aldık toplu şifreleri, yalnız öğrencilerin başvurusu için yarın son gün acaba yetiştirebilecekler mi? :?:

offfffffff yeni sistem üzerinde öğrenciye şifre veremiyoruz...bilen duyan gören varsa lütfen yardım etsin....sabahtan beri çatladım..

Geri