Eba Request was denied for security hatası

Kodla Büyü

eses_23

Site Gezgini
Request was denied for security Hatası
Uygulamadan Eba' ya giriş yaparken bu hatayı alıyorum daha önceden sorunsuz çalışıyordum eba uygulamasında ama bugün bu hatayı aldım. Uygulamayı kaldırıp tekrar kurdum tele ama olmadı hala aynı hatayı alıyorum sorun nedir yardımcı olan olursa sevinirim...

ctrl shift delete yapın hizmetlere girin oradaki zoom programını kapatın tekrar deneyin

Canlı ders uygulamalarına güvenlik güncellemesi yapıldı hocam. Uygulamanızın güncel olduğundan emin olun.

Telefon uygulamasında bu hatayı alıyorum zaten arkadaşlar... 3 kez falan kaldırıp tekrar kurdum uygulamayı ama çözüm bulamadım malesef... çözüm bulabilen olursa yazarsa sevinirim...

Bende de aynı mesaj yazıyor ve giriş yapamıyorum. Sildim tekrar kurdum olmadı. Browser'dan da güvenlik kodu görünmüyor. Fakat herkeste bu problem yok. Anlamadım.

bu sorunu biz de yaşıyoruz. uygulamayı kaldırıp tekrar yükledik. sertifika yükledik olmadi. son eba uygulama guncellemesinden olabilir mi acaba..

arkadaşlar eba uygulaması normalde android 5 ve üstünü destekliyor diye biliyorum. arkadaşımın telefon 5.02 sürümü. son güncelleme sonrası giremiyor. eba uygulaması android 5 e desteği kaldırmış olabilir mi sizin cihazların sürümü kac ?

Canlı ders uygulamasına güncelleme geldigi belirtilmisti ondan kaynaklanıyor olabilir

Özel Mesajı DüzenleOkunmadı olarak işaretleÖnemli İşaretleÖzel Mesajı Sil

1. MustafaSaidÜye
    Merhaba arkadaşlar,
    EBA girişinde çıkan "Request was denied for security" hatasını aşağıdaki gibi çözdüm.
    Sorun Chrome tarayicidan kaynaklı.
    Firefox tarayıcı yükledim.
    Firefox tarayici üzerinden EBA sitesine girdim.
    EBA ya devam et dedim, girişte çıkmayan güvenlik kodu çıktı.
    TC kimlik ve güvenlik kodunu girdim.
    Canlı ders bölümüne girdim ama canlı ders programı Firefox ile çalışmaz dedi.
    Güvenlik kodunu geçmiş oldum.
    Hepsini kapatıp Chrome ile giriş yaptım.
    Artık güvenlik kodu gelmeye başladı.
    İlk seferde olmaz ise ikinci kez deneyin.

İyi dersler.

MustafaSaid

Özel Mesajı DüzenleOkunmadı olarak işaretleÖnemli İşaretleÖzel Mesajı Sil

1. MustafaSaidÜye
    Merhaba arkadaşlar,
    EBA girişinde çıkan "Request was denied for security" hatasını aşağıdaki gibi çözdüm.
    Sorun Chrome tarayicidan kaynaklı.
    Firefox tarayıcı yükledim.
    Firefox tarayici üzerinden EBA sitesine girdim.
    EBA ya devam et dedim, girişte çıkmayan güvenlik kodu çıktı.
    TC kimlik ve güvenlik kodunu girdim.
    Canlı ders bölümüne girdim ama canlı ders programı Firefox ile çalışmaz dedi.
    Güvenlik kodunu geçmiş oldum.
    Hepsini kapatıp Chrome ile giriş yaptım.
    Artık güvenlik kodu gelmeye başladı.
    İlk seferde olmaz ise ikinci kez deneyin.

İyi dersler.

MustafaSaid

Arkadaşlar aynı hata ile karşılaştım. Eba request denied for security hatası ebanın uygulama izinlerini açınca bende geçti. Sadece kamera iznini açmadım. Umarım size yardımcı olur.
Screenshot_20201018-022443.png

Geri