Eba Toplu Şifreyi Yaptım :)

Kodla Büyü
Girişte ne sıkıntısı yaşıyosunuz ben giriş yaptım problem göremedim. Programda açılan tarayıcıdan giriş yapın.Şifre ekranına kadar oradan ilerleyin.

burhaneren' Alıntı:
Girişte ne sıkıntısı yaşıyosunuz ben giriş yaptım problem göremedim. Programda açılan tarayıcıdan giriş yapın.Şifre ekranına kadar oradan ilerleyin.

sene başında çok işime yaramıştı. emeğinize sağlık.

eba tasarım değişikliğinden sonra da çalışıyor mu halen?

Benimde işime yaramıştı çok teşekkürler..

İnşallah yeni Eba'da da çalışıyordur. Seneye de lazım olur...

burhaneren' Alıntı:

Aldığım hata bu hocam...

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    22 KB · Görüntüleme: 513
alibaba37' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:

Aldığım hata bu hocam...
(Sanırım üye girişinde bir problem var. Alttaki sizin oluşturduğunuz bölümden girdiğimde tepki yok. Üstteki web tarayıcı bölümünden girdiğimde ise oturum aç dediğimde Lütfen Bekleyinizde takılıp kalıyor ve Sağ üstte kendi adımı görmem gerekirken "Giriş" yazısını görüyorum. Temel sorun bence şifrenin girilememesi )

Ne yaptımsa aynı hatayı alıyorum "TC kimlik numaralarını kontrol edin boş geçmeyin........" çözümü nedir acaba?

pehepe' Alıntı:
Ne yaptımsa aynı hatayı alıyorum "TC kimlik numaralarını kontrol edin boş geçmeyin........" çözümü nedir acaba?
bende bugün almak istediğimde aynı hatayı verdi burhan hocamm yardım

Hocalarım şuan bazı sebeplerden dolayı üzülerek uygulamayla ilgilenemiyorum. Şartlar düzeldiğinde inşallah tekrardan bi ayar yapıp kullanıma sunucam. Ama şuan malesef.

Arkadaşlar benim de eba toplu şifre vermeye ihtiyacım oldu. Daha önceki uğraşan arkadaşların kodlarında değişiklik yaptım çalıştı.
Dün gece aceleyle yaptım ihtiyacı olan kullansın. Daha sonra güzelleştireceğim.
Bende windows 10 ve ofis 2016 yüklü.

1-Temiz ve tablo olmayan bir excel sayfasında kimlik numaralarını kaydedin.
2-Programı çalıştırın. İçindeki tarayıcıdan ebaya giriş yapın. Eğer kaydet diye bir mesaj çıkarsa iptale bastıktan sonra button 2 ye tıklayın.
3-Giriş yaptıktan sonra yine içindeki taraıcıdan öğrenci şifre verme kısmına tıklayın.
4-button 4 e tıklayıp daha önce hazırladığınız excel kimlik numaraları dosyasını bulup açın.
5-button 1 e tıklayınca şifreler yeni bir excel sayfasında verilmeye başlanacaktır.

Bu benim ilk paylaşımım kusura bakmayın.

https://drive.google.com/open?id=0B8fZU ... jZIR01lZmM

bende bu hatayı veriyor

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    2.9 KB · Görüntüleme: 706
Hocam şifre girmek için tarayıcıyı seçemiyorum. Yani kullanıcı adı yazmak istediğimde imleci ilgili textboxa konumlandıramıyorum bile. Sağ taraftaki kaydırma çubuğunu da aşağı doğru kaydıramıyorum .. Sanki bir uyumsuzluk var. Yardımcı olursanız sevinirim.

alibaba37' Alıntı:
Hocam şifre girmek için tarayıcıyı seçemiyorum. Yani kullanıcı adı yazmak istediğimde imleci ilgili textboxa konumlandıramıyorum bile. Sağ taraftaki kaydırma çubuğunu da aşağı doğru kaydıramıyorum .. Sanki bir uyumsuzluk var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorun bende de var, halledebildiniz mi hocam?

Evdeki pcden zorda olsa şifre girişi yaptım ama Kimlik No Getir deyince aşağıdaki hatayı alıyorum... Son aylarda içinden çıkılamayanların top 10 listesinin zirvesinde bi durum :? :?

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    25.3 KB · Görüntüleme: 645
Geçerli Öğretmen kullanıcısı olmadığından sisteme giriş yapamazsınız. böyle bir hata alıyorum. Eba kursta hiçbir öğretmen tanımlı değil.

öğretmenler de eba ya giriş yaparken mebbis şifresi istiyor
özellikle bütün sınıfın önünde akıllı tahtada mebbis şifresi girmek gayet güzel bi buluş :mrgreen: :mrgreen:

Geri