Eba Uzaktan Eğitim Akıllı Tahta

Kodla Büyü

aybr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba Arkadaşlar. Yardımınıza ihtiyacım var. İlkokul okulumuzda akıllı tahtalar win 8,1 pro yüklü. Eba Canlı ders için yuotube'da 2-3 tane video izledim bazı hatalar ve sorunlar ile ilgili 0x00007b hatası'nı aşamadım. veya aştım ama bu sefer ders başlatılamadı hatası veriyor. Meb bu tarz sorunların karşılaşılacağı belli paket bir kurulum dosyası yapsa tek kurulum ile halledilemez mi? İnsanlar şaşmış durumda. Herkes teknoloji uzmanı değil ki!

Neyse win 8,1 pro için ders başlatılamadı hatasını nasıl giderebilirim?

win 7 de sorunsuz çalışıyor hocam. Eba canlı ders uygulamasını sadece kurmanız yetiyor. Hasari hocanın SSD li imajını kurun 10 dakikada imaj kuruluyor

Merhaba Arkadaşlar. Yardımınıza ihtiyacım var. İlkokul okulumuzda akıllı tahtalar win 8,1 pro yüklü. Eba Canlı ders için yuotube'da 2-3 tane video izledim bazı hatalar ve sorunlar ile ilgili 0x00007b hatası'nı aşamadım. veya aştım ama bu sefer ders başlatılamadı hatası veriyor. Meb bu tarz sorunların karşılaşılacağı belli paket bir kurulum dosyası yapsa tek kurulum ile halledilemez mi? İnsanlar şaşmış durumda. Herkes teknoloji uzmanı değil ki!

Neyse win 8,1 pro için ders başlatılamadı hatasını nasıl giderebilirim?
Win8.1 de çalışıyor demişti arkadaşlar ama sizde farklı bir ımaj mi var acaba

Geri