EBA ya öğretmen olarak giriş yapamama...

Kodla Büyü
hocam mozilla falanda girmiyor daha önce çatır çatır 1 haftadır iş yaptığım bilgisayardan mozilla chrome vb hiç birşeyden giremiyorum

Suan hicbir problem yok arkadaşlar sadece mebbise girip oradaki menüden ebaya değil; eba.gov.tr adresine giris yapin tckimlik no kontrolünden sonra mebbis girişinizi yapın. Tamamdır

İki gündür bende giremiyorum hem telefondan hem pc den. ikisinden de girmeye çalışınca aşağıdaki uyarıyı alıyorum. meslek lisesindeyim. eşim ortaokulda ve onun eba hesabına rahatlıkla gün içerisinde de girebiliyorum. nerede hata yapıyorum yada benden kaynaklanmayan bir şeymi var anlamadım...
Adsız.jpg

İki gündür bende giremiyorum hem telefondan hem pc den. ikisinden de girmeye çalışınca aşağıdaki uyarıyı alıyorum. meslek lisesindeyim. eşim ortaokulda ve onun eba hesabına rahatlıkla gün içerisinde de girebiliyorum. nerede hata yapıyorum yada benden kaynaklanmayan bir şeymi var anlamadım...
Ekli dosyayı görüntüle 65615
Son beş günde meslek hocaları bu ekranı görmekte. Telefondan da giriş yapılamıyor.

Arkadaşlar hiç bir şekilde telefondan ve telefon uygulamasından girilmiyor bilgisayardan chrome tarayıcı ile giriliyor. Biz bir kaç arkadaş denedik sonuç bu.

Geri