"Eba yükleniyor..." hatası?

Kodla Büyü

Azizim42

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Uzun zamandır ekteki ekranda takılı kalıyor "EBA Sayfam". Mobilde sorun yok. Farklı PC'lerde, farklı tarayıcılarda ve okul dışında da denedim. Çerezleri de temizledim. Ancak nafile. "Eba yükleniyor..."'da takılı kalıyor ekran. Sorunun kaynağı hakkında fikri olan var mıdır acaba?
eba_hata.JPG

Hocam aynı sorunu yaşadım. Chrome ve explorer ile eba yükleniyor hatası vardı. Opera yükledim onda sıkıntı yaşamadım. Ama inat ettim tüm güncelleştirmeleri yaptım olmadı, sıfır sistem kurdum olmadı, sistem üzerine yine güncellemeleri yaptım yine olmadı. En son pes ettim. Opera ile devam. Sadece eba da sorun var, diğer sitelerde sıkıntı yok.

Hocam aynı sorunu yaşadım. Chrome ve explorer ile eba yükleniyor hatası vardı. Opera yükledim onda sıkıntı yaşamadım. Ama inat ettim tüm güncelleştirmeleri yaptım olmadı, sıfır sistem kurdum olmadı, sistem üzerine yine güncellemeleri yaptım yine olmadı. En son pes ettim. Opera ile devam. Sadece eba da sorun var, diğer sitelerde sıkıntı yok.
Bu sorun bende sonradan patlak verdi. Eskiden yoktu. Format seçeneği aklımdan geçmedi değil. Bunu duyduğum iyi oldu. Bir şekilde çözümü olmalı. Opera'da denememiştim. Deneyeyim, teşekkür ederim.

Geri