Ebada harici ders tanımlama işlemini her hafta yapmak zorundamıyız

Kodla Büyü

edamnur

Aktif Üye
Haftalık ders programına göre dersimi tanımadım her hafta mı yapmak zorundayım aynı işlemleri

belli bir süre aralığı varmış cumanın dersini pazartesiden tanımlayabilir miyiz ?

Harici canlı ders tanımlarken sınıflara göre saat kısıtlaması var sanırım ortaokullarda

sürekli tekrarla haftalik gibi bi secenek olacak dakka bi bunla ugrasilmazdi

Schedule meeting- repeat- everyday seçeneği kullanılabilir, sayın hocalarım.
Hocam zoomda bu seçenek seçilse bile, eba üzerinden dersin her hafta tanımlanması gerekiyor. Eba’da gözükmez ders yoksa. Bizde Öğrenciler eba üzerinden giriş yapıyorlar. Yani benim yorumum bu hocam.

Hocam zoomda bu seçenek seçilse bile, eba üzerinden dersin her hafta tanımlanması gerekiyor. Eba’da gözükmez ders yoksa. Bizde Öğrenciler eba üzerinden giriş yapıyorlar. Yani benim yorumum bu hocam.
Tabi hocam ebaya atamak şart, ama pmi aktif ise ders linki hiç değişmez, bir kere kopyalamak yeterli olur. Mümkün olduğunca iş yükünü azaltmak adına faydası olur.

bu işi otomatik yapacak bir prg yapabilirim ama vaktim yok :)

ama bu eba zorlaması nedir anlamadım. Zaten zoom a yönlenecek. Çoğu zaman öğretmenim eba açılmıyor diyecekler ve zoom dan yapılacak ders. Boşa yapılan bir uygulama.

bu işi otomatik yapacak bir prg yapabilirim ama vaktim yok :)

ama bu eba zorlaması nedir anlamadım. Zaten zoom a yönlenecek. Çoğu zaman öğretmenim eba açılmıyor diyecekler ve zoom dan yapılacak ders. Boşa yapılan bir uygulama.
ders takibini kolaylastirma icin sanirim

Öğretmenler için video çekeceğim. Canlı ders tanımlamada ek katılımcı öğretmen bölümü ne işe yarıyor?

Geri