EBA'da Mesleki Çalışma - Siber Güvenliğe Giriş Semineri tamamlayanlar varmış.

Kodla Büyü
Bende de yüzde 44'te kaldı maalesef. Aralara bulmaca gibi bir sürü link atmışlar. Gözümden kaçtı mı diye defalarca baktım. 60 dk'lık seminer görünüyor ama hem kaç saatimi aldı, hem de tamamlanmadı.

Bende de yüzde 44'te kaldı maalesef. Aralara bulmaca gibi bir sürü link atmışlar. Gözümden kaçtı mı diye defalarca baktım. 60 dk'lık seminer görünüyor ama hem kaç saatimi aldı, hem de tamamlanmadı.
Ben de dün çok uğraştım farklı farklı tarayıcılarda denedim ama yüzde 44ten sonra kullanıcı adı şifre istediği için ilerleyemedim. Müze eğitimini tamamladım ben de.

Benim %44 de kalınca açtığım eğitim İngilizce çıktı. Başlamış bulundum bitirdim ben de.

katıldığımız eğitimleri şimdi hangi menüden göreceğiz ? süresi dolduğu için kalkmış eğitimler. katıldıklarımızı da göremedim ben

katıldığımız eğitimleri şimdi hangi menüden göreceğiz ? süresi dolduğu için kalkmış eğitimler. katıldıklarımızı da göremedim ben
hocam eba ya girdiğinizde sağ üstte isminizin sağında aşağı açılır butonu tıklayın içinde Profilim yazan menüye girin sayfayı aşağı kaydırın en altta görünüyor bir kaç güne mebbisede işlenir otomatik olarak.

Bu kurslara sonradan erişim sağlayabiliyor muyuz? İlgimi çeken kurslar vardı sonra yaparım dediğim, hepsi kapanmış.

MEBBİS hizmet içi eğitim modülünde ara sıra açılıyor aynı kurslar ve seminerler

Ben proje danışmanlığı semineri almıştım. Videoları indirdim. İyiki indirmişim. Profilde görüyorum ama videolara erişemiyorum.

15-19 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılan Mesleki Çalışma Dönemi Seminerlerini herhangi bir sebepten dolayı tamamlayamayan öğretmenlerimiz kendilerine tanımlanan seminerlere 21 Kasım 2021 tarihine kadar EBA üzerinden erişebileceklerdir.

ÖYGM

15-19 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılan Mesleki Çalışma Dönemi Seminerlerini herhangi bir sebepten dolayı tamamlayamayan öğretmenlerimiz kendilerine tanımlanan seminerlere 21 Kasım 2021 tarihine kadar EBA üzerinden erişebileceklerdir.

ÖYGM
şimdi giriş yaptım sisteme ama kurslar görünmüyor hocam

Ben herhangi bir seminer konusunu almadım bir sıkıntı olur mu? Daha önce eba netacad üzerinden siber güvenlikle alakalı bir eğitimi bitirmiştim. Hiçbiri seminer beni cezbetmedi, sonra bakarım dedim ve unuttum.

arkadaşlar videoları indirenler paylaşabilir mi?
özellikle bt nin ve internetin bilinçli kullanımı ile ilgili.
derslerde kullanılabilir!

Çevrim İçi Öğrenmede Ölçme-Değerlendirme Semineri izleyeyim dedim. O da ingilizce çıktı. :confused:

Başlığa yazayım bari Siber Güvenlik kursuna boşuna katılım olmasın. Giriş bölümü zaten bildiğimiz konular.
Bende siber güvenlik kırsunu önceden aldığım için ortada kalakaldım.
EBAda bana göre olan kursların hepsinide önceden bitirmiştim.
Çevrimiçi Öğrenme seminerine bir alt yazı ekleselermiş...

Geri