Eba'da Tercih Danışmanlığı Çalışma Takvimi

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
20sinde lgs tercihleri basliyor, rehber ogretmenler eba uzerinden tercih danismanligi yapacaklar ama bu ne sekilde olucak, okul mudurlukleri calisma saatlerini yukleyecek tarzinda bir seyler okumustum, nasil yapilacagi hakkinda bilgisi olan var mi? Eba ya giris yaptim ama oyle bir sekme goremedim..

20sinde lgs tercihleri basliyor, rehber ogretmenler eba uzerinden tercih danismanligi yapacaklar ama bu ne sekilde olucak, okul mudurlukleri calisma saatlerini yukleyecek tarzinda bir seyler okumustum, nasil yapilacagi hakkinda bilgisi olan var mi? Eba ya giris yaptim ama oyle bir sekme goremedim..
Eba'da canlı ders oluşturacak okul idarecileri, rehber öğretmen de canlı dersle bilgilendirmede bulunacak. Kastedilen bu sanırım. Eba'da canlı ders oluşturma halen aktif.

Arkadaşlar malumunuz yks tercih danışmanlığı 6 ağustosta başlıyor. 7 gün*6 saat yani toplam 42 saatlik bir program hazırlamışlar. Rehber öğretmenimiz şu an köyde olduğu için internet paketi almayı düşünüyor.Eba canlı yayın için 20 gb'lık internet paketi alırsam yeterli olur mu diye sordu. Lgs tercih döneminden tecrübesi olan arkadaşlar bu konuda bilgi verebilirler mi acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Geri