Ebaya çok hızlı canlı ders girişi

Kodla Büyü
dönem sonuna kadar tüm dersleri girdim. Artık rahatım. haftada 30 saat dersi girmek can sıkıyordu iyi oldu.

İyiye benziyor ama programın içinden mebbis girişi yapıldığı için sizin kullanıcı adınızı ve şifrenizi ele geçirmeyeceğinden, depolamayacağından emin olamayız, yani ben resmi üyelik girişlerinin yapıldığı programları kullanmayı tercih etmem. Dolayısıyla ify'yi kullanmaya devam...

Programın yapımcısının telegram grubundaki mesajı
Hocam birincisi kaçak göçek biri değilim kurumsal bir sitem var ve eğitim kurumlarına yönelik yazılım yapıyorum. İkincisi hangi bilgi ne işime yarar. Üçüncüsü kendi şifrenizi explorere giriyorsunuz ve bu şifre alınamaz alınıyorsa zaten büyük açık var demektir. Dördüncüsü Sitede referanslar var rasgele birini arayıp beni sorsunlar. Beşincisi ücretsiz olmasından dolayı şüpheyle bakıyorlar ve haklılar ortalık çakal dolu. Ücretsiz olmasının sebebi : Eğitim kurumlarına yönelik yazılımlarım var. Pandemi dönemi iş yapamadım için strese girmemek adına bişeylerle oyalanmak istedim. Bir gün pandemi bittiğinde umuyorum bu yazılımı kullanan öğretmenlerimiz kurumlarına bir yazılım alınacağı zaman bize referans olacaklardır.

İyiye benziyor ama programın içinden mebbis girişi yapıldığı için sizin kullanıcı adınızı ve şifrenizi ele geçirmeyeceğinden, depolamayacağından emin olamayız, yani ben resmi üyelik girişlerinin yapıldığı programları kullanmayı tercih etmem. Dolayısıyla ify'yi kullanmaya devam...
ify ne hocam

Tamamen bilgi amaçlı söylüyorum program içine gömülü tarayıcılardan her türlü bilgi alınabiliyor. Kuruma ve işlerine bakılınca amacın bu olmadığı izlenimi veriyor. Şifre değiştirip kullanmak bir seçenek olabilir.

biz deneycek bişey bulamadık link nerde
bu arada ify hocamınkini kullanıyoruz hiç bir sıkıntı yok.. okul yeni listede link istiyordu. çok güzel oldu excel olarak sonuna ekledik sıkıntı kalmadı

EBA'dan okul tanımlamalarını çekme ekranında herhangi bir hata vermemesine rağmen sınıf, ders gibi bilgileri çekmiyor.
Başka bir bilgisayarda da denedim ama sonuç aynı. Atladığım birşey mi var acaba?

Ekli dosyalar

• DersGiris.jpg
    DersGiris.jpg
    88.7 KB · Görüntüleme: 106
Yalnız birinci sınıflarda Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi mi var yoksa ben mi yanlış gördüm? Proje okulu falan mı sizin okulunuz?

Gördüğüm en iyi ebaya ders atama programı
hocam bu program bilgisayardan nasıl kaldırılacak. program ekle kaldır da görünmüyor bilgisayarım C deki klasörü silmek istiyorum başka program tarafından kullanılıyor tekrar deneyin uyarısı çıkıyor. bir türlü kaldıramadım

c:\aktahta klasöründekileri silmeniz yeterli

Ya da kurulum dosyasını çalıştırın ve kaldır tuşuna basın.

Hepsi çok güzel ama zoom sabit link vermek problem çıkarıyor.
Çünkü bizim okulumuzda da yaşandı sabit linki bilen öğrenci kendi sınıfı harici derslere girip trollük yapıyor

Hepsi çok güzel ama zoom sabit link vermek problem çıkarıyor.
Çünkü bizim okulumuzda da yaşandı sabit linki bilen öğrenci kendi sınıfı harici derslere girip trollük yapıyor
Derslerde kendi ad soyad sınıf no bilgilerini kullanıcı ismi yapmayanları dersten atın. Öğrencilerin mikrofon açma izinlerini kapatın. Dersin ilk birkaç dksından sonra bekleme salonu özelliğini açın. Ekran paylaşımlarında öğrencilerin ekrana çizme izinlerini kapatın. Trollerin gelmesi için bir sebep kalmaz.

Geri