Ebys kurulum

Kodla Büyü

thekanarya

Aktif Üye
Ebys kullanmak için bilgisayara kurulum yapmaya(DYS gibi) gerek var mı hocalarım? Ben gerek yok diye biliyorum ama bu konu da çok telefon geldi şüpheye düştüm açıkçası ben mi yanlış biliyorum diye.

Hayır hocam, web tabanlı. sadece imza yetkilisi olanın bilgisayarına imza için uygulama kurulacak. batman il mem sayfasında var. bilgi işlem seçeneği

Hocam e-imzanız varsa ebys.meb.gov.tr den direk e imza şifresini yazarak girebilirsiniz. Diğer bir seçenek hocalarımın da yazdığı gibi mebbis.meb.gov.tr ye girerek yetkilerimi güncelle yapınca EBYS giriş ekranı çıkıyor oradan da girebilirsiniz.

Win 7 ultimet'te EBYS açılmıyor. Aynı durumda olan varmı acaba. Chrome son sürüm olmalı diye bir yazı okumuştum. Chrome Win7 de desteğini sonlandırmıştı. Şuan sistemimde Chrome 109.0.5414.120 sürümü yüklü. Bundan olabilirmi.

Win 7 ultimet'te EBYS açılmıyor. Aynı durumda olan varmı acaba. Chrome son sürüm olmalı diye bir yazı okumuştum. Chrome Win7 de desteğini sonlandırmıştı. Şuan sistemimde Chrome 109.0.5414.120 sürümü yüklü. Bundan olabilirmi.
Windows 7 desteklemiyor dendi hocam. Bir değişiklik olmazsa win 7 de ebys kullanılamayacak.

Ebys öğretmen kullanımı için; "Öğretmen sistemi henüz hazır değil. Eylüle kadar biter diye umuyorum." denmiş yetkililer tarafından.

Ekli dosyalar

• Ebys Öğretmen.jpg
    Ebys Öğretmen.jpg
    184.3 KB · Görüntüleme: 93
Geri