Efsane Oyun CARMAGEDDON2...

Kodla Büyü

ahmetismet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Eskiler bilir, bir zamanların efsane oyunu Carmageddon2: modifiye arabalarla insanları ezip yeşil kanlar akıttığımız dehşet oyun...

Arşivde temizlik yapıyordum, yüzlerce CD- DVD (flim,müzik,oyun) çizip çizip çöpe attım, 1 saat uğraştım, ancak aralarından bir tek Carmageddon2 oyununun cd sine kıyamadım. Valla billa ders çalışıcam gibi binbir yalanla babama aldırdığım ilk göz ağrım bilgisayarıma kurduğum ilk oyun, nasıl unutulur.

Hemen bir nostalji yapayım dedim ve masaüstüne kurdum, nasıl zevk aldığımı anlatamam:)

Ekli dosyalar

• carmageddon-ii-carpocalypse-now_15547.jpg
    carmageddon-ii-carpocalypse-now_15547.jpg
    166.9 KB · Görüntüleme: 1,263
benimde çok oynadığım bir oyundu. Bizide eski günlere götürdün teşekkürler hatırlatma için.

Bu arada oyunun müzikleri iron maiden imzalı. Favorim Aces High, bugün bile hala dinlerim arabada.
Oyundaki arabalardan favorim ise şu geleceğe dönüşteki arabanın aynısı olupta önünde tırmık gibi dikenler olan arabaydı. Hey gidi günler beee...

yanlış hatırlamıyorsam bilgisayarımın ilk oyunu idi deli gibi araba parçalayıp zombi neyim öldürürdüm. lakin o zamanlar şöyle bi söylenti vardı "korsan cd ile oynayanların bilgisayarına virüs bulaşıyor" diye tabiki de yemişim virüsü diyerek oynamaya devam ediyordum şu an olsa gene kurar oynarım o kadar zevkli idi bir ikinci oyunum ise comandos idi. hey gidi zaman ne çabukta geçiyor be. :cry:

ahmetismet hocam evvela allah razı olsun buldum internetten cayır cayır oynamaktayım şimdi tek sıkıntısı oyunun hiçbir sesi yok gene de buna da şükür.

ferdison' Alıntı:
ahmetismet hocam evvela allah razı olsun buldum internetten cayır cayır oynamaktayım şimdi tek sıkıntısı oyunun hiçbir sesi yok gene de buna da şükür.

Hocam bende kurdum 2 saattir çatır çatır oynuyorum, monitöre yapıştım valla... kolay gelsin...

CARMAGEDDON çok güzel bir oyundu. zamanında oynadığım oyunlar arasında. ama hiç unutamadığım tadı hala damağımda kalan VIPER RACING :) pc yi ilk aldığımda oyadığım ilk oyundu harika bir oyundu.

ViperRacing_360M_RidgeValley_F5.jpg

evet hocam ta gençlik zamanımızdan kalma oyun...fakat şiddete yönelik malesef...

hocam cd yi paylaşma imkanın varsa çok makbule geçer. tatilde oynarız :idea:
bende lisedeyken cd yi arkadaşıma vermiştim, gidiş o gidiş...
en çok oynadığım oyunlardan biride scremer adında bi araba yarışıydı nette çok aradım ama bulamadım :(

koyunları ezerdim.. :D cocuk ve gencken oyananacak en kötü oyun,:d bildigin trafik canavarı:D ama o tır vardıya o tır..köprüden falan atardı beni:D

Geri