Eğer ve Koşullu Biçimlendirme

Kodla Büyü

safi6003

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar bende katkı sağlamak istedim umarım işe yarar.

Ekli dosyalar

• eger.rar
    5.6 KB · Görüntüleme: 1,169
bende 7. sınıflara excel anlatmaya çalışıyorum. ve çok zorlanıyorum. çocuk matematiği bilmiyorki benim dediğimi yapsın. yüzde almayı bilmiyor, kitaptaki içiçe eğer komutunu 2 haftadır anlatıyorum. formülü tahtaya yazıyorum. diyorum ki son kez bakın sileceğim. buna rağmen yapamıyorlar. neymiş silmeyecekmişim.

hbalta' Alıntı:
bende 7. sınıflara excel anlatmaya çalışıyorum. ve çok zorlanıyorum. çocuk matematiği bilmiyorki benim dediğimi yapsın. yüzde almayı bilmiyor, kitaptaki içiçe eğer komutunu 2 haftadır anlatıyorum. formülü tahtaya yazıyorum. diyorum ki son kez bakın sileceğim. buna rağmen yapamıyorlar. neymiş silmeyecekmişim.
Durum aynı sayın hocam:değişen hiçbişey yok.Zaten excel böyle mi anlatılır ki.Konuya pat diye giriyoruz zaten temel de yok.Acaba html de durum ne :)

safi6003' Alıntı:
hbalta' Alıntı:
Durum aynı sayın hocam:değişen hiçbişey yok.Zaten excel böyle mi anlatılır ki.Konuya pat diye giriyoruz zaten temel de yok.Acaba html de durum ne :)

Hocalarıma katılıyorum, derste önce matematik anlatıyorum sonra bilgisayar işlemlerine geçiyorum :(
hocam paylaşım için teşekkürler..

hbalta' Alıntı:
html ve kod kısmına hiç girmiyorum bile. girmemde.
Ben giriyorum ama acayip bir durum var okadar eksik ki herşey anlatırken takla atıyorum ama yok olmuyor.Acaba çokmu abartıyorum :)

emeğine sağlık... :D
iyi hoş güzelde çoçouklar bunu 3saatde anca yapar
bitane ortalamayı 1 dersde anca yapıyorlar. :|

teşekkürler bu etkinlik 2 hafta sürer zaten, ort gösterecektim arkasından eğeride veririm çok iyi oldu :)

Geri