Eğitim Bir Sen'in Yeni Başkanı kim Olmalı?

Kodla Büyü
Kim olsa kumanda ile çalışacağına göre cok da önemli değil. Her yerin bakanı başkanı hatta başbakanı tek kişi değil mi.demokrsi varmış görünümü vermeye gerek varmı hocam

ilyas33' Alıntı:
Kim olsa kumanda ile çalışacağına göre cok da önemli değil. Her yerin bakanı başkanı hatta başbakanı tek kişi değil mi.demokrsi varmış görünümü vermeye gerek varmı hocam
Yeni başkan Oybirliği ile Yakında atanır yani.Acaba kim.

RIZA ZEBBERRAT olsun adam çalışanlarının hakkını çok iyi savunduğunu gördük. Birde yönetim adamın bir dediğini iki etmiyor en azından zam pazarlıgı bile olmasına gerek kalmaz.

Gündoğdu'dan sonra o makamda memur ve hükümet arasında en güzel kıvırabilecek aday; bayan olursa ASENA - ki tek geçerim - , erkek olursa RAMAZAN ÇELİK'tir. (Tanımayanlar için bkz Vatantv)

Hocam beni başgan yapın, size söz veriyorum enflasyon farkını istemeyecem hatta siz bana oy verin 3+3 felan da istemem. :p

Madem öğretmenliği itibarsızlaştıranları seviyorsunuz, öğretmenliği yerin dibine sokacam, mahallenin delileri bile dalga geçecek öğretmenle...

Siz beni seçin gerisini merak etmeyin. :mrgreen:

AKADEMİA' Alıntı:
Hocam beni başgan yapın, size söz veriyorum enflasyon farkını istemeyecem hatta siz bana oy verin 3+3 felan da istemem. :p

Madem öğretmenliği itibarsızlaştıranları seviyorsunuz, öğretmenliği yerin dibine sokacam, mahallenin delileri bile dalga geçecek öğretmenle...

Siz beni seçin gerisini merak etmeyin. :mrgreen:

Zaten size de böyle bir başgan lazım, yanılıyor muyum yoksa.

dinime küfreden müslüman olsa.eğitim bir seni savunmuyorum kimse bunu düşünmesin de diğer sendikaların eğitim bir senden ne farkı var

ctrl+alt+delete' Alıntı:
dinime küfreden müslüman olsa.eğitim bir seni savunmuyorum kimse bunu düşünmesin de diğer sendikaların eğitim bir senden ne farkı var

Bir bakıma haklısın hocam sendikalar ve sendikacılık maalesef içler acısı ama ister sendika ister başkan olarak mevzuya bakın, bu kadar öğretmenin itibarsızlaştırılmasına göz yuman, kapılar arkasında pazarlıklarla memurun hakkını kendi menfaatlerine kullanan bence bir başka sendika daha yok.

Bence Didier Drogba Olsun. Tek Çare

article-2583395-1C5E8E2200000578-271_634x370.jpg

ctrl+alt+delete' Alıntı:
sana katılmıyorum hocam. iktidar sendikasını yanına aldığı sürece bu böyle olur, başka bir şey beklenmez. bizde maalesef öğretmenler her zaman iktidarın yanında yer almak (bir şeyler bekleniyor herhalde) istedikleri için sonuç hep böyle oluyor. başka da bir şey beklememek gerekiyor. suç bizlerde

Sendikalar iktidarla aynı siyasi görüşte olabilir. Her sendika bir siyasi görüşe yakın zaten. Bunun doğru olduğunu savunmuyorum ama ülkemizde bu iş böyle maalesef. Ancak bir sendika, iktidarın yörüngesinde olamaz. İktidar işverendir, memur veya işçi de çalışan. İşverenin sözünden çıkmayan sendika, işçisinin memurunun hakkını nasıl savunur? Önemli olan budur, işveren az vermek ister, çalışan çok almak ister. Sendika çalışanın yanında olmalıdır. İşverenin yanında duran sendika olmaz. Onun adı başka birşeydir. O yüzden kim gelirse gelsin, umarım sendikanın görüşlerini değiştirir. Yoksa yine olan biz çalışanlara olacaktır.

Bayram Meral veya Süleyman Çelebi olsun, unutmuşum! onlar zaten sendika başkanı iken milletvekili olmuşlardı değil mi? :puhaha:

Dağılalım beyler.

140425_besiktas.hlarge.jpg

20140807_demba-ba-mest-etti.jpg

Haklarımızı sonuna kadar savunan ve haykıran kişi Demba Ba Hemde BEŞİKTAŞ 'lı

Korumakla görevli olduğu hakları gözünü kırpmadan yiyecek, torpil yapmayı haksızlık değil, kendine hak sayan, bu yaptıklarını da dinimizle ilişkilendirerek doğru göstermeye çalışan, gelecekte milletvekili olmak için her türlü fırsatı hak hukuk gözetmeksizin kovalayan biri gelir nasılsa, bu koltuğun ederi bu çünkü...

kimin geldiğinin önemi yok zaten akp nin bakanı gibi çalışacaklar. tahminen konya il başkanı latif selvi gelecek. oda evlere şenlik

Abiiii ben boşum. İl ilçe okul müdürlüğü vermediniz bari bunu verin..

Geri