Eğitim Bir Sen'in Yeni Başkanı kim Olmalı?

Kodla Büyü
Kürşat_58' Alıntı:
kimin geldiğinin önemi yok zaten akp nin bakanı gibi çalışacaklar. tahminen konya il başkanı latif selvi gelecek. oda evlere şenlik
evet maalesef her zaman iktidarlara yakın olan sendikaların başkanları
iktidar partinin bakanı gibi davranıyor.
hayırlısı olur inş

ben olmıyacağım kesin. interinet haberlerine gore ali yalçın olacakmış, adaylıgını acıklamış

bilaloğlan olsun. bi de onu deneyelim bakalım. :!:

Hasanhoca' Alıntı:
Bayram Meral veya Süleyman Çelebi olsun, unutmuşum! onlar zaten sendika başkanı iken milletvekili olmuşlardı değil mi? :puhaha:

Dağılalım beyler.

Bak hala savunuyor, yahu arkadaş sendika başkanı gündoğdu babanın oğlu mu? Savunmak zorunda mısın? Neymiş bayram meral vekil olmuş... Peh peh peh, ne yapalım yani? Bayram meralden ne farkın kaldı. Ak partilisin diye her haltı savunmak zorunda mısın? Hiç mi yanlışı yok? Rıza sarrafı da savunuyorsun, bakan çocuklarını da, sendika başkanını da? Yaw biraz Allah'ın verdiğini kullanın ne olur... Ben bu gündoğdu denen adamcık yüzünden bu sendikadan istifa ettim, midem bulandı. Okumuşuz öğretmen olmuşuz, köydeki çobandan biraz farkımız olsun, ister chpli ister akpartili yada mhp li farketmez, siyasetçilere tapan adam köydeki çobadan daha cahildir. Bir partiye oy vermek ve deskteklemek doğaldır ama tapmak cahilliktir.

bilal-oglan--163618.jpg

Hasanhoca' Alıntı:
Bayram Meral veya Süleyman Çelebi olsun, unutmuşum! onlar zaten sendika başkanı iken milletvekili olmuşlardı değil mi? :puhaha:

Dağılalım beyler.
hasanhoca cehcah isimli hesapla bir ilgin var mı. onun bu alandaki boşluğunu çok güzel dolduruyorsun. cehcahın banlanması ve senin avukatlığa soyunma zamanın aynı tarihlere denk geliyor. tarzında anımsatmıyor değil..

bidene' Alıntı:
Hasanhoca' Alıntı:

Dağılalım beyler.
hasanhoca cehcah isimli hesapla bir ilgin var mı. onun bu alandaki boşluğunu çok güzel dolduruyorsun. cehcahın banlanması ve senin avukatlığa soyunma zamanın aynı tarihlere denk geliyor. tarzında anımsatmıyor değil..[/quote

körükörüne bağlılık olarak benziyorlar ama cehcah küfür ve hakaret içerikli yorumlar yapardı hasanhoca da bu yok

Siyasi yandaşlığını yerine getirip milletvekillğini kaptı. Şimdi sırada kim olsun sorusu var? Böyle bir soru çalışanları pek ilgilendireceğini zannetmiyorum. Buna daha çok siyasi iktidar karar verecektir.

hakanotuken' Alıntı:
bidene' Alıntı:
Hasanhoca' Alıntı:

Dağılalım beyler.
hasanhoca cehcah isimli hesapla bir ilgin var mı. onun bu alandaki boşluğunu çok güzel dolduruyorsun. cehcahın banlanması ve senin avukatlığa soyunma zamanın aynı tarihlere denk geliyor. tarzında anımsatmıyor değil..[/quote

körükörüne bağlılık olarak benziyorlar ama cehcah küfür ve hakaret içerikli yorumlar yapardı hasanhoca da bu yok
ewt tek farkları bu. birde cehcah tehdit eder diyarbakıra çağırırdı

Korumakla görevli olduğu hakları gözünü kırpmadan yiyecek, torpil yapmayı haksızlık değil, kendine hak sayan, bu yaptıklarını da dinimizle ilişkilendirerek doğru göstermeye çalışan, gelecekte milletvekili olmak için her türlü fırsatı hak hukuk gözetmeksizin kovalayan biri gelir nasılsa, bu koltuğun ederi bu çünkü...

:?

bidene' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
bidene' Alıntı:
Hasanhoca' Alıntı:

Dağılalım beyler.

Bak onu yeni duydum.Ne yapacakmış Diyarbakırda? Çağırılıp davete icabet eden arkadaşlardan anlatmalarını beklerim :mrgreen:
Bu arada Beni hiç çağırmadı

COBOL' Alıntı:
bidene' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
bidene' Alıntı:
Hasanhoca' Alıntı:

Dağılalım beyler.

Bak onu yeni duydum.Ne yapacakmış Diyarbakırda? Çağırılıp davete icabet eden arkadaşlardan anlatmalarını beklerim :mrgreen:
Bu arada Beni hiç çağırmadı
kakababa nikli arkadaşa tehdit mesajları atmıştı sanırım ancak silinmiş tüm mesajlar.
neyse burada olmayan kişiler hakkında konuşmamamız daha iyi olur. ben sadece benzerlik olduğunu düşünüyorum. başka bir iddiam yok :mrgreen:

aman benden uzak olsunlar da, kim olursa olsun :!:

Kabadayı ağızları, ilim irfan ve kültür sahibi insanlara ve hele bir öğretmene hiç yakışmaz.Bu tarzı takınanlar her zaman kaybeder.Yani hiç tasvip etmem.
Neyse olan olmuş, ama bir daha hiç olmayacağını umarak, Daha iyi ve güzel günlere yelken açabilmek dileği ile.

tayyip erdoğan olsun. nasıl olsa c.başkanı o, başbakan o, genelkurmay başkanı o! eee bari müsade edin de yandaş sendikanın da başkanı da o olsun!

Bizim köyde bi BEKİR var. Aklına geleni söyler. O olsun, alem başkan görsün... :puhaha:

Bayram meral i hiç sevmem ama bayram meralin sendika başkanı olduğu dönemde işçi sınıfı bayram etmişti memurdan daha fazla maaş ve ikramiye alıyordu ve bugün işçi sınıf hala memurdan daha fazla emekli ikramiyesi alır. akp döneminde ise işçi sınıfı taşeronların eline düştü. bu bayram merali bile millet vekili olduğunda bu millet neler söyledi. şimdi memura hiç bir hak kazandırmadığı gibi hakkımızı alanlar hakkında bir şey söylemeyelim mi?

sendika hakkında hiç bir bilgisi olmayanlar ahkam kesiyor ya

eğitim bir seni saadet partisi yani Erbakan hoca kurdurmuştu ona bile el koydular ya

inanın bunların yatacak yeri yok

bidene' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
bidene' Alıntı:
Hasanhoca' Alıntı:

Dağılalım beyler.

evet benide çağırdı :)

Seredar' Alıntı:
Düşüncelerini paylaşanları anlıyorum da aşağıdaki yazı niye bazılarını gerdi onu anlamıyorum. :wink:

Hasanhoca' Alıntı:

Dağılalım beyler.
:+1:

benim hakkımı savunması gerekirken peşkeş çeken adamı savunması beni gerdi şahsen, asıl sorun neden insanlar bu ahmet gündoğduyu savunur ??? Var mı mantıklı açıklaması.

bidene' Alıntı:
Hasanhoca' Alıntı:

Dağılalım beyler.
hasanhoca cehcah isimli hesapla bir ilgin var mı. onun bu alandaki boşluğunu çok güzel dolduruyorsun. cehcahın banlanması ve senin avukatlığa soyunma zamanın aynı tarihlere denk geliyor. tarzında anımsatmıyor değil..

Vallahi sevdiğim bir arkadaştı. Ben batının güzide bir kasabasındayım. Forumdaki 3-4 arkadaşla alışverişim bile oldu. Onlar açık kimliğimi çok iyi bilirler. Sizin gibi takma isimde kullanmıyorum :)

Hasanhoca;

evet kimliğinizi açık açık yazmışsınız :!:

bu arada "cehcah" ın tehdit ve hakaretleri olmayan bi forum ne güzelmiş!

Yolsuzluk adı altında yıpratılmaya çalışılan ülkeye çok önemli hizmetlerde bulunmuş pırlanta gibi 4 Bakandan birisi olmalı bence.. Yakında vekillikleri bitecek ve ülkeye önemli hizmetlerde bulunmuş güzide isimler heba olup gidecekler..
Onlar ömür boyu ülke yönetiminde önemli noktalarda olmalılar.. Hatta onlardan sonra üstün yetenekli oldukları şüphe götürmeyen çocukları onların yerlerine geçmeliler ve başımızdan eksik olmamalılar.. :sleep:

GRİNGO' Alıntı:
COBOL' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:
bidene' Alıntı:
bidene' Alıntı:
evet benide çağırdı :)
:puhaha:
ne için çağırdı hocam

Rıza sarraf ve bakanları eleştirdiğim için beni dövecekmiş :)
Sende hayırsever insanlarla uğraşma kardeşim.
Nerden biliyorsun döveceğini? Belkide karpuz kesecekti sana.

Olabilir hocam çok mu artniyetliyim acaba :shock:

Geri