Eğitim Dekanlarına mail yollama

Kodla Büyü

i.d.

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 26 mart pazartesi eğitim deknaları ile meb bakanı toplantı yapacak mış. aşağıda bütün deknaların mail adresleri var.Bütün dekanlara durumumuz noktasında mail atsak.
egitim_fakultesi@ibu.edu.tr
maydin@adiyaman.edu.tr
sedasaracal@adu.edu.tr
sedasaracal@gmail.com
skaya@ahievran.edu.tr
kkoktekin@agri.edu.tr
mturkkahraman@akdeniz.edu.tr
egitim@aksaray.edu.tr
ademoc71@hotmail.com
yukselgoktas@atauni.edu.tr
yuksel.goktas@hotmail.com
ottoman1300@hotmail.com
firdevsgunes@bartin.edu.tr
giray.topal@batman.edu.tr
mmolla@bayburt.edu.tr
bekman@boun.edu.tr
egitim@bozok.edu.tr
yabali@yahoo.com
ayhanozturk@cumhuriyet.edu.tr
rgulendam@hotmail.com
ef@cu.edu.tr
syucel@dicle.edu.tr
mustafa.toprak@deu.edu.tr
erarslan@dpu.edu.tr
suleyman.dogan@ege.edu.tr
egitim@erciyes.edu.tr
asaydam@erciyes.edu.tr
eakpinar@erzincan.edu.tr
Fırat bulamadım
aligul@gazi.edu.tr
ozaslanmd@gantep.edu.tr
Gaziosmanpaşa
mustafa.turkmen@giresun.edu.tr
buket@hacettepe.edu.tr
battalaslan@hakkari.edu.tr
hbilek@hotmail.com
bdonmez@inonu.edu.tr
sdilid@gmail.com
sbilgili@atauni.edu.tr
niyazic@erciyes.edu.tr
abaki@ktu.edu.tr
mkutlu2002@yahoo.com
mkutlu@kku.edu.tr
ykishali@kocaeli.edu.tr
costurk@marmara.edu.tr
tyanpar@mersin.edu.tr
sunbul@selcuk.edu.tr
a_sunbul@hotmail.com
ef@alparslan.edu.tr
egitim@nevsehir.edu.tr
Rektor@nevsehir.edu.tr
muratalp@nigde.edu.tr
cyilmaz@omu.edu.tr
myozden@metu.edu.tr
rkarakus@sakarya.edu.tr
oktavukcu@nku.edu.tr
omer@dicle.edu.tr
leventb@sinop.edu.tr
atillasaglam@trakya.edu.tr
maltun@uludag.edu.tr
htokgoz@yildiz.edu.tr
icelik_65@yahoo.com
aazar@karaelmas.edu.tr
aozfirat@mku.edu.tr

evet yollayalım mailleri.. madde yazalım bence durumu.. okuması, anlaşılması ve not alınması kolay olur düz yazıya göre..

en iyi yaptığımız şey oturduğumuz yerden mail atmak değil mi? o zaman ne duruyoruz mail atalım.
egitim_fakultesi@ibu.edu.tr;
maydin@adiyaman.edu.tr;
sedasaracal@adu.edu.tr;
sedasaracal@gmail.com;
skaya@ahievran.edu.tr;
kkoktekin@agri.edu.tr;
mturkkahraman@akdeniz.edu.tr;
egitim@aksaray.edu.tr;
ademoc71@hotmail.com;
yukselgoktas@atauni.edu.tr;
yuksel.goktas@hotmail.com;
ottoman1300@hotmail.com;
firdevsgunes@bartin.edu.tr;
giray.topal@batman.edu.tr;
mmolla@bayburt.edu.tr;
bekman@boun.edu.tr;
egitim@bozok.edu.tr;
yabali@yahoo.com;
ayhanozturk@cumhuriyet.edu.tr;
rgulendam@hotmail.com;
ef@cu.edu.tr;
syucel@dicle.edu.tr;
mustafa.toprak@deu.edu.tr;
erarslan@dpu.edu.tr;
suleyman.dogan@ege.edu.tr;
egitim@erciyes.edu.tr;
asaydam@erciyes.edu.tr;
eakpinar@erzincan.edu.tr;
aligul@gazi.edu.tr;
ozaslanmd@gantep.edu.tr;
mustafa.turkmen@giresun.edu.tr;
buket@hacettepe.edu.tr;
battalaslan@hakkari.edu.tr;
hbilek@hotmail.com;
bdonmez@inonu.edu.tr;
sdilid@gmail.com;
sbilgili@atauni.edu.tr;
niyazic@erciyes.edu.tr;
abaki@ktu.edu.tr;
mkutlu2002@yahoo.com;
mkutlu@kku.edu.tr;
ykishali@kocaeli.edu.tr;
costurk@marmara.edu.tr;
tyanpar@mersin.edu.tr;
sunbul@selcuk.edu.tr;
a_sunbul@hotmail.com;
ef@alparslan.edu.tr;
egitim@nevsehir.edu.tr;
Rektor@nevsehir.edu.tr;
muratalp@nigde.edu.tr;
cyilmaz@omu.edu.tr;
myozden@metu.edu.tr;
rkarakus@sakarya.edu.tr;
oktavukcu@nku.edu.tr;
omer@dicle.edu.tr;
leventb@sinop.edu.tr;
atillasaglam@trakya.edu.tr;
maltun@uludag.edu.tr;
htokgoz@yildiz.edu.tr;
icelik_65@yahoo.com;
aazar@karaelmas.edu.tr;
aozfirat@mku.edu.tr;

hepsi bos bu zamana kadar bu sanal bilgilendirmeler sonucu elde ettigimiz bir kazanim var mi?

eylem yapıldı olmadı twit atıldı olmadı. o zaman bekleyelim mevlam neylerse güzel eyler diyelim ve bekleyelim

Böyle bir mail attım.

Sayın Eğitim Fakültesi Dekanı,
Size bir eğitimci, aynı zamanda bir bilişimci olarak sesleniyorum. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının aldığı kararlarla yok edilmeye çalışılmaktadır. Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’in son dönemlerde medya organları aracılığıyla yaptığı açıklamalardan da görüleceği üzere, Bilişim Eğitiminin örgün eğitimde gereğinin olmadığı şeklinde bir kanaat oluşmuştur.
Bilişim Eğitimi sadece bir mesleki eğitim değildir. Ülkemiz gençlerine, bilgisayar okuryazarlığı kazandırma amacı güden bir örgün eğitim disiplinidir. Aynı zamanda bütün mesleklerin (gelecek teknolojiler düşünüldüğünde) alt yapısını oluşturacak çok önemli bir beceri eğitimidir.
Günümüz gençlerinin bilişime olan hazır bulunurlukları, edindikleri ön bilgiler, bazı kesimler tarafından bu eğitimin tamamına hakim oldukları şeklinde bir görüş ortaya çıkarmaktadır. Oysaki bu görüş sahiplerinin bilişim konusundaki bilgisizlik veya bilgi eksikliklerinden kaynaklanmaktadır.
Size bu mesajı atmamın sebebi 12000 Bilişim Öğretmeninin yaşadığı sorunlarla beraber, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümü öğrenci ve öğretim görevlilerinin de doğrudan zarar görecekleri bu haksız tutumun değiştirilmesi amacıyla bizlere destek vermenizdir.
Çağdaş Türk Toplumunun kurucuları olan biz eğitimciler ne olursa olsun bilim ve teknolojinin meşalesini bırakacak değiliz.
Saygı ve Sevgilerimle

adamlar daha dunyadan bihaber öğretmenın 1700 euro maas aldıgını sanıyolar umutsuzum ama denemekten ne cıkar

Aldığım yanıt bu şekilde arkadaşlar,

Merhaba Kemal Bey
26 Mart 2012 tarihinde Milli Eğitim Bakanı Sayın Ömer DİNÇER in başkanlığında Ankarada gerçekleştirilecek olan Eğitim Fakülteleri Dekanlar toplantısında konuyu sayın bakanımıza aktarmaya çalışacağım
İyi çalışmalar diliyorum

Prof. Dr. Yuksel ABALI
Celal Bayar Universitesi
Demirci Egitim Fakultesi Dekani
Tel: 0236. 462 24 88 Fax: 0236. 462 16 00
GSM: 0555. 705 65 01 0542. 266 67 23
E-mail: yabali@yahoo.com / yuksel.abali@bayar.edu.tr

rutubator' Alıntı:
Böyle bir mail attım.

Size bir eğitimci, aynı zamanda bir bilişimci olarak sesleniyorum. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi, Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığının aldığı kararlarla yok edilmeye çalışılmaktadır. Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’in son dönemlerde medya organları aracılığıyla yaptığı açıklamalardan da görüleceği üzere, Bilişim Eğitiminin örgün eğitimde gereğinin olmadığı şeklinde bir kanaat oluşmuştur.
Bilişim Eğitimi sadece bir mesleki eğitim değildir. Ülkemiz gençlerine, bilgisayar okuryazarlığı kazandırma amacı güden bir örgün eğitim disiplinidir. Aynı zamanda bütün mesleklerin (gelecek teknolojiler düşünüldüğünde) alt yapısını oluşturacak çok önemli bir beceri eğitimidir.
Günümüz gençlerinin bilişime olan hazır bulunurlukları, edindikleri ön bilgiler, bazı kesimler tarafından bu eğitimin tamamına hakim oldukları şeklinde bir görüş ortaya çıkarmaktadır. Oysaki bu görüş sahiplerinin bilişim konusundaki bilgisizlik veya bilgi eksikliklerinden kaynaklanmaktadır.
Size bu mesajı atmamın sebebi 12000 Bilişim Öğretmeninin yaşadığı sorunlarla beraber, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümü öğrenci ve öğretim görevlilerinin de doğrudan zarar görecekleri bu haksız tutumun değiştirilmesi amacıyla bizlere destek vermenizdir.
Çağdaş Türk Toplumunun kurucuları olan biz eğitimciler ne olursa olsun bilim ve teknolojinin meşalesini bırakacak değiliz.
Saygı ve Sevgilerimle

harika olmuş eline sağlık hocam.. bende gönderdim şimdi..

Arkadaşlar bu mail bence ciddiye alınmalı.Çünkü biz 22 Ekim eylemini planlayıp hayata geçirme döneminde Ankaradaki üniversitelerin BÖTE bölüm başkanlarıyla görüşmüştük.Ve yukarıdaki mail adreslerinde METU-ODTÜ bölüm başkanı M Yaşar ÖZDEN de vardı.Ve Hacettepe Üninin dekanı Prof dr Buket Akkoyunlu da BÖTEli hocalardır.Biz ekim ayında kendileriyle görüşmüştük eylemi desteklemeleri için Hacettepe Öğrencileri saolsun o gün eyleme bayaa destek vermişlerdi.Hatta BT öğretmeninden cok Böte öğrencileriyle eylemi yaptık diyebilirim.Bu gün burda mızmızlanıp klavye kahramanlaığı yapan arkadaşlar görüyorum ki ekimden bu yana aylar geçmiş ama biz BT ciler hiç değişmemişiz.hala norm fazlası hala gereksiz ve ağlayan öğretmenleriz.

Her neyse bu maille en azından konuya hakim 2 tane fakülte dekanına yani ODTÜ ve HACETTEPE Dekanlarına ki bunlar BÖTE li hocalar onlara ulaşıp durumu tekrar hatırlatabiliriz.Hatta ben farklı adreslerden defalarca gönderiyorum maili spama düşmesin görünsün diye.Ve hatta Hacettepeye ve ODTÜ ye gidip kendileriyle tekrardan görüşmeye çabalayaağım...

Çaresizlik içersinde boğuluyoruz.İşte 2. yılımızıda hüsranla bitirdik.Bu zümre birlikte hareket etmediği sürece bir şey de olacağını düşünmüyorum.Bunu 22 ekimde günlerce emek verip planladığımız eylemde de gördüm ve inancımı yitirdim aylar önce...Bizimle planlamaya katılan ancak 3 BT öğretmeni bulabildim.Yine de ayda bir foruma takılıp bakmaktan da kendimi alamıyorum.Bir faaliyet olur da destek olamam diye.Neyse herkese saygılar...Ama maili atalım lütfen...

arkadaşlar pazartesi eğitimin dekanları bakanla görüşecekler en azından dekanların gündemine bizim sorunumuzu da almış olurlar. bizi dinlemiyor bakan belki dekanları dinler.

attım ama ben yine de eylem taraftarıyım :++: ataması yapılmayan öğretmenler ankaranın yolunu çoık aşındırdılar, atama yapılmayacak denen dönemlerde atama yaptırttılar böylece.. sanal ortam destekleyici olabilir sadece.. dernek de kurulmuş, artık eylem için izin kim alacak da demeyiz:D
22 ekim içi hazırlamış olduğumuz basın metnini kopyalayıp attım.. 22-ekim-ankara-eylemi-f264/basin-bildirisi-22-ekim-ankara-eylemi-t71609.html

egitim_fakultesi@ibu.edu.tr, maydin@adiyaman.edu.tr, sedasaracal@adu.edu.tr, sedasaracal@gmail.com, skaya@ahievran.edu.tr, kkoktekin@agri.edu.tr, mturkkahraman@akdeniz.edu.tr, egitim@aksaray.edu.tr, ademoc71@hotmail.com, yukselgoktas@atauni.edu.tr, yuksel.goktas@hotmail.com, ottoman1300@hotmail.com, firdevsgunes@bartin.edu.tr, giray.topal@batman.edu.tr, mmolla@bayburt.edu.tr , bekman@boun.edu.tr, egitim@bozok.edu.tr, yabali@yahoo.com, ayhanozturk@cumhuriyet.edu.tr, rgulendam@hotmail.com, ef@cu.edu.tr, syucel@dicle.edu.tr, mustafa.toprak@deu.edu.tr, erarslan@dpu.edu.tr, suleyman.dogan@ege.edu.tr , egitim@erciyes.edu.tr, asaydam@erciyes.edu.tr, eakpinar@erzincan.edu.tr, aligul@gazi.edu.tr , ozaslanmd@gantep.edu.tr, mustafa.turkmen@giresun.edu.tr, buket@hacettepe.edu.tr, battalaslan@hakkari.edu.tr, hbilek@hotmail.com, bdonmez@inonu.edu.tr, sdilid@gmail.com, sbilgili@atauni.edu.tr, niyazic@erciyes.edu.tr, abaki@ktu.edu.tr, mkutlu2002@yahoo.com, mkutlu@kku.edu.tr, ykishali@kocaeli.edu.tr , costurk@marmara.edu.tr, tyanpar@mersin.edu.tr, sunbul@selcuk.edu.tr, a_sunbul@hotmail.com, ef@alparslan.edu.tr, egitim@nevsehir.edu.tr, Rektor@nevsehir.edu.tr, muratalp@nigde.edu.tr, cyilmaz@omu.edu.tr, myozden@metu.edu.tr, rkarakus@sakarya.edu.tr, oktavukcu@nku.edu.tr, omer@dicle.edu.tr, leventb@sinop.edu.tr, atillasaglam@trakya.edu.tr, maltun@uludag.edu.tr, htokgoz@yildiz.edu.tr, icelik_65@yahoo.com, aazar@karaelmas.edu.tr, aozfirat@mku.edu.tr

Çalıştırın klavyeleri gençler. Ne kadar çok IP adresinden giderse, Blackliste girme olayı o kadar zor olur. Kitleyin mail kutularını

şimdi bakan diyecek yine mi bu bilişimciler. adam rüyasında görüyordur artık bizleri klavyeyle kafasına kafasına indiriyoruz kan ter içinde uyanıyordur ohh be rüyaymış diyerek :mrgreen:

Bende yolladım umarım dikkate alan olur. 1-2 arkadaşıma da söyledim onlarda gönderecekler. Sizde arkadaşlar haberi olmayan arkadaşlarınıza söylerseniz daha etkili olabilir.

rutubator' Alıntı:
Böyle bir mail attım.

Saygı ve Sevgilerimle

hocam çok teşekkür ederim güzel bir mesaj olmuş. karınca misali tarafımızı belli etmekten başka çaremiz yok arkadaşlar.

rutubator' Alıntı:
Böyle bir mail attım.

Saygı ve Sevgilerimle

hocam iyi yazmış eline sağlık
"Ayırca Sayın bakana görüşmenizde artık öğretmenlerin kalplerini kıracak aşağılayıcı açıklamalar yapmamasını takdir edeceğiniz bir uslup ile belirtseniz bizim için çok iyi olacak. Farkında mıdır bilemiyorum bu konuda aşırıya gidiyor "
eklemesi ile gönderdim

arkadaşlar Hacettepe Dekanı Sn.Prof. Dr Buket Akkoyunlu tanıyan varsa bugün bir görüşse hem eğitim dekanı hemde hacettepe de böte nin bölüm başkanı bizi en iyi anlayacak olan o herhalde

dekanlar bu noktada çok ilgililer biz de biraz daha bu noktada sıkıntılarımızı iletebilirsik iyii olur

Sayın İsmet bey, bana ilettiğiniz problemleri ileteceğim konusunda müsterih olun en kalbi sevgi ve saygılarımla Dr. Özden TAŞĞIN Nevşehir Üniversitesi

Geri