eğitim siteleri meb engeli nasıl kaldırılabilir? Bilen var m

Kodla Büyü

mse

Süper Üye
Süper Üye
İyi çalışmalar,
arkadaşlar malum okul web işi idarecilerin isteği doğrultusunda geliştirildiği için eğitim içerikli bir site kurmak istedim. ANcak okul da meb engeline takılıyor. Konuyla ilgili kategorilendirme yardımı diyor. oraya başvurdum dönen yok. Bu sorunu nasıl halledebilirim. Var mı Yapan.

ben de iki yıl önce benzer mevzudan dolayı epey biryeri arayıp, eposta yazmıştım ama en son tam olarak nasıl halletim hatırlamıyorum.
siz bence okulun resmi e-posta adresinden destek@eba.gov.tr adresine e-posta yazın. onlar sizi yönlendirecektir.

yaşar hocam pm attım.. www.orta1.com
teşekkür ediyorum hocam.

blog - oyun - video falan yok, sorun ne olabilir. isim mi sıkıntılı, bir kaç alan ismi var, onlardı yönlerip deneyim bu gün bakalım.

mse' Alıntı:
İyi çalışmalar,
arkadaşlar malum okul web işi ............ isteği doğrultusunda geliştirildiği için eğitim içerikli bir site kurmak istedim. ANcak okul da meb engeline takılıyor. Konuyla ilgili kategorilendirme yardımı diyor. oraya başvurdum dönen yok. Bu sorunu nasıl halledebilirim. Var mı Yapan.

mse' Alıntı:
yaşar hocam pm attım.. http://www.orta1.com
teşekkür ediyorum hocam.

blog - oyun - video falan yok, sorun ne olabilir. isim mi sıkıntılı, bir kaç alan ismi var, onlardı yönlerip deneyim bu gün bakalım.
İşlem onaylandı hocam. Siteniz artık eğitim kategorisinde. DNS önbelleklemesinden dolayı öğleden sonraya kadar halen siteniz engelli görünebilir ama birkaç saate kadar siteye girebileceksiniz.

Geri