Egitimciyizbiz.Net Okul Portalı

Kodla Büyü

mehmetaltin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar PHP FUSİON alt yapısını kullanarak oluşturduğum okul portalı…

Modüller

Ziyaretçi Sayacı:
24 saat dilimi içerisinde bugün ,toplam ziyaretçi sayısı;sitenin kaç gündür açık olduğunu gösterir.
Ayın Öğrencisi:
Bu modül sayesinde okulunuzda başarı gösteren öğrencileri her ay düzenli olarak yayınlayabilirsiniz. Yönetim bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz.
Atatürk Köşesi:
Ulu önder Atatürk’ü anlatan modüldür.
Etkinlikler Bölümü:
Bu bölümde okulunuzda yapmış olduğunuz etkinlikleri göstermenizi sağlar. Yönetim bölümünden kolayca değiştirebilirsiniz.
Misyon Vizyon:
Bu bölümde okulunuzun misyonunu vizyonunu göstermenizi sağlar. Yönetim bölümünden kolayca değiştirebilirsiniz.

Rehberlik:
Bu bölümde öğrencilerinizi uzaktan motive edebilir onlara rehberlik edebilirsiniz. Yönetim bölümünden kolayca değiştirilebiliyor.
Bilgi Bankası:
Bu bölümde okulunuzun öğrencilerinizle faydalı bilgiler paylaşabilirsiniz.
Yönetici Modülü:
Bu bölümde sitenin yönetilmesi için yeni yöneticiler ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Bağlantılar Modülü:
Web bağlantılarını bu modül sayesinde yayınlayabilirsiniz. Yönetim bölümünden hızlıca bağlantı ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilir ve sırasını değiştirebilirsiniz.
Duyuru Modülü:
Bu modül sayesinde duyurularınızı yapabilirsiniz. Yönetim bölümünden duyuru ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilir, listeleyebilirsiniz.
Anket Modülü:
Bu modül sayesinde sitenize anket ekleyebilirsiniz. Yönetim bölümünden anket ekleyebilir, seçenek değiştirebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Sayfalar Modülü:
Bu modül sayesinde yeni sayfalar ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Site Bilgileri Modülü:
Bu bölümde sitenizin genel ayarlarını yapabilirsiniz.
Yararlı Dosyalar:
Öğrenci ve Öğretmenlerin işine yaracağını düşündüğünüz dosyaların yüklenip gösterilmesini sağlar. Yönetim bölümünden hızlıca dosya ekleyebilir, silebilir, bağlantı ekleyebilirsiniz.
Günün Sözü:
Bu bölümde güzel sözler yayınlamanızı sağlar.
Meb Haber Modülü:
Meb tarafından yayınlanan güncel haberlerin takip edilmesini sağlar.
Site İçi Arama Modülü:
Bu modül sayesinde sitenin içerisindeki bilgilere hızlıca ulaşmayı sağlar.
Haber Modülü:
Haberlerin kolayca listelenmesini sağlar. Yönetim bölümünden haber ekleme, silme, güncelleme, haber resmi ekleme, haberi yayına sokup yayından kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz.Ayrıca 3 farklı haber bloğu isteğinize göre değiştirebilirsiniz…
Galeri Modülü:
İstediğiniz şekilde video eklemenizi sağlar.Ayrıca url ile de video ekleyebilir,silebilirsiniz.
Resim Galerisi:
İstediğiniz kadar kategori oluşturabilir,resim ekleyebilir,silebilirsiniz.
Personel Modülü:
Bu modül sayesinde okuldaki personelleri düzenleyebilirsiniz. Bu modülde branş ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilirsiniz.
Personel ekleyebilir, silebilir, güncelleyebilir, branşını belirleyebilirsiniz.
Mezun Modülü:
İstediğiniz kadar kategori oluşturabilir,silebilirsiniz.Ziyaretçiler kolaylıkla kendisini ekleyebilir;sizin onayınızdan sonra eklenir.

Ve daha istediğiniz kadar özellik eklenebilir,sayfa oluşturulabilir.Birkaç eksiğinden sonra tüm okullarımıza ücretsiz hediyemizdir

DEMO:
http://egitimciyizbiz.net/okulum/anasayfa.php

İNDİRME LİNKİ

http://egitimciyizbiz.net/index.php?ind ... &iden=8881

Geri