EK-A , EK-B, EK-1 ??????

Kodla Büyü

untimely

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkdaşlar BTR nin yeni açıklaması geldi ama ek-a , ek-b ve ek-1 hakkında bilgisi olan yokmu yada bir paylaşım yapacak olan link, pdf dosyası yada vs....

teşekkür ediyorum.

ARKADAŞLAR BU "EK" ler le ilgili yazıya ulaşabilen yokmu ? bilenler varsa ve cevap verirse teşekkür ediyorum

Demek ki bu resmi yazı var ama ekleri yok. bu kadar kişi bakıpta cevap gelmiyorsa bu resmi yazıda hikaye o zaman.

Re: Ynt: EK-A , EK-B, EK-1 ??????

Yazı genelgeyi açıkladığı için muhtemelen genelgedeki ekler tekrar eklenmistir ve kasıt o eklerdir..

hocalarım ek olsa ne olmasa ne bu beyefendiler bize norm vermedıkten sonra gunu kurtarma derdıne dusmus ler hangı sorunu cozduler onu cozsunler

hocam eklerin içeriğini iyi bilmek haklarımızı bu umutsuzluk içinde birazdaha dik savunmamıza yarar. bende lise ve üniversite teknik okudum ama ücra bir köye ilköğretime bilgisayarcı atandım, eğitim mezunları ve sınıf öğretmenleri meslek liselerine atanırken, hayır sitemim bir sınıfçının bilgisayarcı olmasına olmasın, hadi eğitim mezunu bir insan mikrobilgisayar mimarisi devre analizi anlatsın bunuda kabul edelim. ama bizim gibi işin temelinden gelen insaları çürümeye bırakmak çok mu doğru ? BTR ymiş =)
diplomada lisede "AML" yazıyordu sonu oraya gidiyor bu işin :)

gidin işinize Allah aşkına yaaa
bunun içinde bir görüş isteyin size öğretir meb nereden elde edeceğinizi bilgisayarcılara bak hele bir internetten arama yapıp ekleride bulamıyorlar yaa peehhh
daha ne diyim. semer vuran çok olurdan ziyada yakalayan semerinizi sıkıca bağlar olmalı bu söz.

bulda gönder o kadar marifetliyse klavyen olmayan ekleri, site yöneticisine sesleniyorum arkadaşın uslubunu uyarın !!!!!!!!! seninle muhattap olarak seni kendi sevyeme yükseltmeyeceğim adminler gereken cevabı verir bu laflarına.

hocam muhabbete bakın ya adam sözüm ona " eşşek" demeye getiriyor lafı bu insan birde eğitimci sokaktaki uslubunu bi eğitimci olarak en azından toplum içinde gizlesin. adminler bu kişiye gerekn cevabı vermezsse bilgisayar bilişim benim için biter ben !!!!!!!!!

timsahsovalye hocam ileri mi gittik acaba? eleştiriye evet de usluba dikkat mi etsek... ek a ek b ek1 inan bende varsa indirdiysem ki indirmişimdir bulursam yüklerim, ne gerek var kalp kırmaya ..neyse

adminler o söze cevap vermezsse bende bu olayı taşırrım şimdiden söylüyorum benim için ayrımcılık anlamına gelir bu kişi uzaklaştırılmazssa....

Geri