ek ders hesaplama ?

Kodla Büyü

fercanx

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar Mayıs ayı ekdersi 945 TL yattı. ancak ben bu işlerde uzman değilim işin içine sınav görevleri de girince sizin yardiminiza ihtiyacim oldu. gelelim konuya. benim 24 saat drsim var haftalık ve 2 saat sınıf rehberlik ogretmenligim var. şimdi ayrıca 6 ve 7 Mayıs tarihleri nde yapılan bilsem resim yetenek sınavlarında iki gün görev aldım. ayrıca 26-27nisan TEOG sınavında iki gün görev aldım.945 TL sizce dogru mu? cahilliği mı affediniz :)))

1 mayista kac saat dersiniz vardi,
nobet gununuz hangi gun
ve okul hafta butunlugu uyguluyor mu bu bilgileri verirsniz bir hesaplama yapilir.

1 mayısta hiç dersim yoktu zaten hocam boş gunumdu. nobetim perşembe. hafta bütünlüğü nedir bilmiuorum sadece ekders.cizelgesinde örneğin 2-3+2+2 gbi gunlere yayılmış ders ücreti görünüyor. tesekkur ederim ilginiz icin

Maaşları yapan idareci yada memurdan çizelgeyi göstermesini isteyin. Bir fotoğrafını çekin bakalım.

omd' Alıntı:
Maaşları yapan idareci yada memurdan çizelgeyi göstermesini isteyin. Bir fotoğrafını çekin bakalım.
aslında nisan ayindaki TEOG ücretleri Mayıs ayi çizelgesine dahil edilip Haziran'da 945 aldiysam eksik aldım. ancak TEOG ücreti nisan ekderslerine yansıtılip Mayısta aldiysam eksik almadım. birde bu TEOG ve bilsem ücretleri ne kadar acaba net.

24saat
2 saat rehberlik
2 saat 10 saate 1
3 saat nobet
24+2+2+3=31-15=16saat haftalik ekders.
16*5=80 saat
bilsem ve teog 5 saat ekders verilir.
10saat teog 10 saat bilsem eklersek
100 saat eder. vergi dilimine girmismisiniz o da onemli. biz teogu nisanda vermistik. onu idareye sorun.

Hocam, teog sınav ücretini nisan ayı ek dersi ile beraber aldık. Sizin idarede belki öyle yapmıştır.

Geri