EK DERS PROGRAMI

Kodla Büyü

zeyneptngr

Site Gezgini
Ek ders hesaplamak için idarenin kullandığı bir program vardı şimdi değiştirmek istiyorlar. okullarınızda hangi programları kullanıyorsunuz yardımcı olurmusunuz?

hocam excelde hazırlanmış basit bir program var ama idare daha kolay uğraştırmayan bir şeyler istiyor

zeyneptngr' Alıntı:
hocam excelde hazırlanmış basit bir program var ama idare daha kolay uğraştırmayan bir şeyler istiyor
hocam ozkansoft un ekders hesabı var ama orada para hesaplıyor herhalde sen ders saati hesabı istiyorsun...excel birebir bu iş için...niye zorlanıyorlarki

İki tane sayıyı yazmaya üşeniyorsa bıraksın, koltuğa hakkıyla çalışacak biri oturtulur nasıl olsa :)

hocam progmatic alırsanız cok kullanışlı okulda kullanıyoruz, (progmatig, formula, süpergen) üçüde güzel formula ekders hazırlama programı 10dk herşeyi hallediyor isterseniz bu programları araştırabilirsiniz ...

hocam ben öğretmenlerin tc kimlik numaraları ve kodu ile beraber hazırlıyorum sonrada kbs den indirdiğim sablona kopyalayıp yapıştırıyorum sonra sisteme yüklüyorum o kadar :)

teşekkür ediyorum hepinize excelde hazırlıyorlar zaten ama üşendiklerinden biraz daha kolay bir şeyler istediler benden. alpi hocam progmatic i bir araştırayım teşekkürler

Geri