Ek derslerde son durum

Kodla Büyü

ersan3333

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadsslar ek derslerde son durum nedir idareniz 30 40 saat ders atayıp ek ders veriyor mu.

Bizde ekders yok. Sadece EBA üzerinden ders atanıyor, sistemin izin verdiği kadar

Bu arada, Alan Şefliği için ek ders ücreti ödenmiyor galiba.

Ek dersle ilgili yazilar bunlar, gorevlendirmeyle ilgili yazi cikar yakinda

Ekli dosyalar

• IMG_20200930_202139_295.jpg
    IMG_20200930_202139_295.jpg
    81.5 KB · Görüntüleme: 200
  • IMG_20200930_202025_191.jpg
    IMG_20200930_202025_191.jpg
    99.2 KB · Görüntüleme: 186
neden her okul kendi kafasına göre takılıyor ek ders konusunda
Çünkü ek derslerin ne şekilde yazılacağına dair yoruma kapalı doğru dürüst bir resmi yazı yok da ondan. Yoruma açık, ona göre şöyle, bana göre böyle bu nedenle de bir çok il ve ilçede farklılıklar oluyor.

Okulum sınıfları birleştirdiği için ek ders alamıyorum. Ek dersi geçtim 3 sınıf birleşiyor haftada 5 saat ders yapıyorum maaş karşılığı bile dolmuyor. Acaba eba destek noktası için mi basvursam ? Onda da ders yükü bulunmayan demiş yazida. Kafam çok karıştı :/

Meslek lisesindeki arkadaşlar ders programlarında grup oluşturmuş muydu? Oluşturdu ise canlı derste nasıl bir uygulama yapıyorsunuz?

Meslek lisesindeki arkadaşlar ders programlarında grup oluşturmuş muydu? Oluşturdu ise canlı derste nasıl bir uygulama yapıyorsunuz?
Grup olusturduk biz hocam Zoom kullanarak ıkı ogretmen farklı zamanda anlatıyor ama 10 saatlık web 10 saat anlatılmıyor 2 + 2 seklınde anlatıyoruz Ekders konusunda ekdersın uzaktan egıtımden degıl koordınatorlukten alınacak gıbı duruyor sımdılık

Grup olusturduk biz hocam Zoom kullanarak ıkı ogretmen farklı zamanda anlatıyor ama 10 saatlık web 10 saat anlatılmıyor 2 + 2 seklınde anlatıyoruz Ekders konusunda ekdersın uzaktan egıtımden degıl koordınatorlukten alınacak gıbı duruyor sımdılık
Anladım hocam sağolun

Meb naptını bilmiyor.. Eba destek ile ilgili kılavuz yayınlıyo cts açın nöbetleşe olsun diyo sonra yazı çıkarıyo dersi olmayan öğretmeni görevlendirin 18 saat ekders verin diyo vs vs kimsenin kimseden haberi yok demek ki yeğiteğin her birimi birbiriyle alakasız sosyal mesafeli takılıyo

Şeflik görevine ücret ödeme durumu hakkında bilgi var mı?

Geri