Ek1'e Ne Yazdınız. Ortak Görüş Oluşturalım.

Kodla Büyü

Unis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Günaydın. Malumunuz Ek1'i zümre başkanları girecek. Bilişim teknolojileri için ortak görüş oluştursak iyi olur. Her ne kadar dersimizle ilgili değişiklik olmasa da gelecekte olması muhtemel bir güncelleme de ortak fikrimiz olursa dikkatte alınır diye düşünüyorum. Şuana kadar görüş bildirin arkadaşlar görüşlerini yazabilir mi. Neler yazdınız ek1 'e. Teşekkürler.

Ek 1 mi Ek 2 mi?
Siz düşüncelerinizi ve önerilerinizi yazın, ekleme veya eleştiri yapmak isteyenler mesaj yazar.
Bir zamanlar bu nasıl forum, bu toplantının örnek tutanağını bir türlü bulamadım, bizde yıllık plan hazırlanmayacak mı kimse paylaşmamış yazanlar oluyordu...
Aslında tabi ki o soranlar da bu dosyaları çok bir güzel hazırlarlar ama başkalarının dua ve teşekkür almalarını engellemek istemezler, yoksa hiç uğraşmadan birkaç saniyede işimi bitireyim benim vaktim kıymetlidir diye düşünmezler

Ek1 zaten müfredata ilgili değildi ki. Ortak görüş olsa bile sanki o girilenler okunacak mı? Okunsa bile hep olumlu şeyler istendi.

Bence en kısa sürede yapılacak açıklama şu; seminer döneminde müfredatı öğretmenlerimiz inceledi. Geri dönüşler tümüyle olumlu. Müfredat öğretmenler tarafından beğenildi vs vs....

Son düzenleme:
Bir zamanlar bu nasıl forum, bu toplantının örnek tutanağını bir türlü bulamadım, bizde yıllık plan hazırlanmayacak mı kimse paylaşmamış yazanlar oluyordu...
Hocam Di'li geçmiş zaman kullanmışsınız. Yazanlar oluyordu değil hala yazanlar oluyor. Hazırı almak istiyor millet. Alıyor idareye teslim ediyor ama saklamıyor bile. Sonraki sefere yine istiyor. Sanki içerik her sene değişiyor gibi. Her sene okul adı, öğretmen adı, müdür adı vs değiştireceğine geçen senekini kullan sadece tarih değiştir bitir ama ilginç bir düşünce yapısına sahipler.

Hocam Di'li geçmiş zaman kullanmışsınız. Yazanlar oluyordu değil hala yazanlar oluyor. Hazırı almak istiyor millet. Alıyor idareye teslim ediyor ama saklamıyor bile. Sonraki sefere yine istiyor. Sanki içerik her sene değişiyor gibi. Her sene okul adı, öğretmen adı, müdür adı vs değiştireceğine geçen senekini kullan sadece tarih değiştir bitir ama ilginç bir düşünce yapısına sahipler.
Artı bir.
Kaydet.
Her yıl güncelle.
İster paylaş ister paylaşma.
Sonuçta üstüne koyarak geliştir güçlendir.
Sözün özü arşivci insan pratik insandır. Kendi kaynaklarını havuza toplayıp beslenen insandir.

Geri