Ekders Çizelgesi KBS Aktarım Özelliği Eklenmiştir.

Kodla Büyü

bag_or

Aktif Üye
Basit manada hazırlanmış tek özelliği KBS aktarım dosyayısı hazırlaması. Gerekli açıklamalar .zip dosyasında mevcuttur.
70 kişiliktir.
Bilgisayarım / C:\ YEDEK klasörü oluşturmanız yeterlidir. KBS dosyası oluştur dediğinizde anlık saat ve tarihle dosyayı oluşturur

Not: 1) Aktarım için bilgileri KBS sırasına bakmaqksızın say200i numaralını baz alarak aktarım yapmaktadır.
2) İsteğinize uyarlamaya çalışırım. paylaşıma açık şifre bulunmamaktadır.
3) KBS aktarım için; KBS sistemine giriş yapıldıkdan sonra Ekders Menüsü içinde Excelden Yükleme Ekranı seçilerek adımlar takip edilir.
yapımcıya teşekkürler

Ekli dosyalar

• Ekders_KBS_Aktar.zip
    42.5 KB · Görüntüleme: 5,771
Faydalı bir çalışma olacaktır.

Çalışma kitabında tablo koruması var galiba.

çalışma çok güzel olmuş aşağısına kurs bilmem ne yapan öğretmenler içinde ek tablo falan ekleseydniz çok daha güzel olacak.
teşekkürler

Kbs örnek aktarım dosyasında ücret kodları var mesela gündüz ekders için 101 egzersiz için 103 felan gibi. KBS klavuzunda bu kodların kullanılarak aktarımdan bahsediyordu.
Senin formatta bunları göremedim.Bunları kullanmadan KBS ye aktarım yapabiliyor muyuz ?

bu eski kbs aktarımı için allah rızası için programı kim yaptıysa güncellesin çünkü program çok güzel

prentice' Alıntı:
Kbs örnek aktarım dosyasında ücret kodları var mesela gündüz ekders için 101 egzersiz için 103 felan gibi. KBS klavuzunda bu kodların kullanılarak aktarımdan bahsediyordu.
Senin formatta bunları göremedim.Bunları kullanmadan KBS ye aktarım yapabiliyor muyuz ?
ben de bunu diyecektim hocam. ayrıca master yapan lar için ekders yerine geçen görevler ayrı bir satırda gösterilmesi gerekiyor. bu özellikleride eklerseniz süper olacak. :+1:

sinan36' Alıntı:
prentice' Alıntı:
ben de bunu diyecektim hocam. ayrıca master yapan lar için ekders yerine geçen görevler ayrı bir satırda gösterilmesi gerekiyor. bu özellikleride eklerseniz süper olacak. :+1:

MK.EkDers.v2012 - KBS Otomatik EkDers Çizelgesi
Bkz: http://www.bilgisayarbilisim.net/id...tik-ekders-cizelgesi-guncellendi-t102302.html

Geri