Ekran görüntüsü

Kodla Büyü

seyma-mus

Üye
Bilgisayara format atıyorum sıkıntı yok attıktan sonra tekrar açtığımda tam windows yükleniyor yazısı çıkıyor ekran görüntüsü gidiyor ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Ekranda hiçbir görüntü olmuyor. :( :(

bilgisayarı güvenli mod da açıp ekran kartının sürücüsünü kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin

güvenli modda da açılmıyor o yuzden driver yükleme de yapamadım. Tam windows yükleniyor yazısı çıkyor ekran gidip fan sesi çoğalıyor

diğer yazılarını denemeden önce format cdsini değiştir tekrardan format at benimde başıma gelmişti bilgisayar açılıyor siyah ekran karşında kalıyordu yada windonws yazısı eğer sorun devam ederse arkadaşların yazdıklarını denersin onların söyledikleride olma ihtimalı var.

pc çok mu eski model?
kurduğunuz işletim sistemi sürümünü cihazınız desteklemiyor mu acaba (özellikle ekran kartı modelinden dolayı) :oops:

delphe01' Alıntı:
pc çok mu eski model?
kurduğunuz işletim sistemi sürümünü cihazınız desteklemiyor mu acaba (özellikle ekran kartı modelinden dolayı) :oops:

bilgisayar eski bile olsa hocam formatını atar masaustunu açar sadece driverlerini yuklenmez. böylelikle driver destekli sisteme geri dönersin.

Formatı yeni attım format atarken sıkıntı çıkarmadı. önceden de yüklü olan win 7 yükledim. Sonradan açarken birden mönitör ışığı da değişiyor görüntü gidiyor. Ama bilgisayar çalışmaya devam ediyor gibi sadece monitör gidiyor sinyal yok yazıyor. Siyah ekranda değil Ben anlamadım kasa da çok eski değil :| :|

Ekran kartı grafik çıkışı varsa oraya takıp bir deneyin.Muhtemel ya ekran kartı pert yada sürücüsü yanlış yüklenmiş :-1:

Geri