Ekranın ortasında baloncuklar cıkıyor

Kodla Büyü

ybilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar idare pcsinde ekranın ortasında baloncuklar çıkıyor virüsten olabilir mi? Mesela baloncuğun geçtiği yerde klasör varsa klasörüde açıyor. Virüsten şüphelendim kaspersky kurdum onunla taratıyorum. Önerisi olan arkadaş var mı?

yok hocam
baloncuklar çıkınca fareyi kontrol edemiyoruz mesela
ama şuanda kaspersky taramayı bitirdi tekrar yapacak mı diye bekliyorum

Bi ekran görüntüsü alabilirseniz merak ettim. Bilgisayarın otomatik başlayan yazılımları arasına bakın veya çalışan programlara. Muhtemelen adını bulursunuz.

Bi ekran görüntüsü alabilirseniz merak ettim. Bilgisayarın otomatik başlayan yazılımları arasına bakın veya çalışan programlara. Muhtemelen adını bulursunuz.
kaspersky ile tarattım sonuç aynı değişen birşey yok ara ara çıkıyor ve hiçbir şey yaptırmıyor size
geri yükleme yapacam artk
dediğinize baktıktan sonra

hp all in one pc arkadaşlar acaba ekrandan kaynaklı bir sorun olabilir mi

Videodan tam anlayamadım, sanırım renk kaymasından hocam. Yazılımsal mı, yoksa dokunmatik arızası gibi mi görünüyor?

Ekran dokunmatik ise ekran kaynaklı bir sorun da olabilir. BIOS'ta bir süre bekleyin bakalım. Orada da baloncuklar geliyorsa sorun ekrandan.

Ekran dokunmatik ise ekran kaynaklı bir sorun da olabilir. BIOS'ta bir süre bekleyin bakalım. Orada da baloncuklar geliyorsa sorun ekrandan.
biosta gelmiyor hocam, recovery denedim orada dahi çalıştırmıyor, teknik servisle görüştük onlarda uzaktan çözemedi kaıyt oluşturdular kargoyla göndereceğiz artık.

Merhaba;

Aynı sorun bende çıkmaya başladı. En son servisine göndermiştiniz nasıl bir çözüm buldunuz?

İyi çalışmalar.

Merhaba;

Bu sorun 2014 den beri konuşuluyormuş Türkide pek kimsenin karşısına çıkmamış sanırım. Marka bağımsız birçok dokunmatik ekranlı notebook ta karşılaşılmış....
Dün gece yabacı sitelerdeki formlardan bulduklarımı uyguladım 16 saat oldu bir sorun yok. Umarım sizlerinde işine yarar...

- (Ghost Operator olarak da bilinir)

- HP dizüstü bilgisayarımda da aynı problemi yaşattı 10 ve bu benim için çalıştı ... denemeye değer, ... Ayarlara git ... aygıtlara, ... fare ve touchpad'e tıklayın, .... ek fare seçenekleri ... İşaretçi seçeneklerine tıkladığınız kutuda, ... işaretçi hassasiyetini artırdığını görürsünüz ... ... işaretlemeden işaretliyse ... uygulayın ... sonra tamam, .. .Umarım bu yardımcı olur

- Ekranı temizlediğimde gerçekten iyi bir şekilde temizledim ve kabarcıklar ve işaretçiler artık gitti ve geri gelmedi.

- Synaptics sürücüsü bozuk. Aygıtı ve sürücüyü silin ve Windows'un sürümünü yüklemesine izin verin. Sabit. Adımlar: Denetim Masası, Donanım ve Ses, Aygıtlar ve Yazıcılar, Aygıt Yöneticisi, Fareler ve diğer işaretleme aygıtları, Synaptics PS / 2 Bağlantı Noktası TouchPad, Sağ Tıkla, Kaldır, Sürücüyü Sil, Yeniden Başlat ve Windows sürücüsünü yükle. Windows Donanım Uyumluluğu sürücüsünü yükler. Sorun çözüldü.

- Aynı sorunları yaşadım. Yardım için HP'ye birden fazla çağrı yaptıktan sonra vazgeçtim. Araştırma yaptım ve sorunun HP dokunmatik ekran ürünleriyle sınırlı olmadığını tespit ettim. Aynı sorunu olan başka markalar da var. Aşağıdakileri yaparak sorunu çözebildim: 1) Aygıt Yöneticisi> İnsan Arabirim Aygıtı> HID uyumlu dokunmatik ekran sürücüsüne gidin. 2) Sürücüyü kaldırın 3) Bilgisayarı yeniden başlatın. Windows, sürücüyü otomatik olarak yeni bir kopya ile değiştirir.

- Makineyi kapatarak ve makineyi kapattıktan sonra en az 10 saniye için kapama düğmesini basılı tutarak kapatmayı başarabildim. Kulağa aptalca geldiğini biliyorum ama bu çözümü başka yerde buldum ve işe yaradı! Görünüşe göre kabarcıklar ekranda statik elektriktir ve bu yöntem kullanılarak serbest bırakılabilir. Bu yüzden makinenizi kapatın ve bunu yaptığınızda kapama düğmesini bırakmayın ve makine kapatıldığında kapatma düğmesini en az 10 saniye basılı tutmaya devam edin. Sonra yeniden başlat! Benim için çalıştı! İyi şanslar

- Y700 PC'mde bu sorunu 10 ile kazanmıştım: ekranın sol üst satıcısına belirli bir noktaya dokunduğunuzda kabarcık (touche jest) görünür. Parmağımdan uzaklaşabilir, ama o zamana kadar hiçbir şey yapmama izin vermez. annoing. gidiyor tarafından çözülmüş gibi görünüyor 'Denetim Masası \ Donanım ve Ses \ Güç Seçenekleri \ Sistem Ayarları> "hızlı kurulumu aç" seçeneğinin işaretini kaldırmak için şu anda kullanılamıyor olan ayarları değiştirin. Bu sizin başlangıçlarınızı biraz yavaşlatabilir, ancak balon söner ...

- Görsel Geri Bildirim Ayarını devre dışı bırak.

Geri