Eleştirinn

Kodla Büyü

lucas334

Site Gezgini
Arkadaşlar bu benim eserim bölge sergisi için bir afiş hazırladım. Eleştirilerinizi alabilir miyim? benim için önemli..

Ekli dosyalar

• bubenimeserim.jpg
    bubenimeserim.jpg
    271.2 KB · Görüntüleme: 854
orjinal boyutunda yazıların ve grafiklerin etrtafında bozulmalar var. ayrıca bütünlük yok. sanki herbir grafik farklı bişeyi anlatıyormuş gibi.

denizlerb' Alıntı:
orjinal boyutunda yazıların ve grafiklerin etrtafında bozulmalar var. ayrıca bütünlük yok. sanki herbir grafik farklı bişeyi anlatıyormuş gibi.

Teşekkür ederim. Düzeltmeye çalışacağım

yok olmamış, biraz tasvirini yapsana :puhaha: :puhaha:

internetti CERN bilim adamları buldu, filtreyi ise MEB in bilimden anlamayan yöneticileri.

kolay gelsin örtmenim, bende afiş hazırlayacam bir arkadaşım için, belli bir standartı var mı bu işin, ölçüleri kaça kaç olacak, renk filan ? afişinizde gördüğüm tek eksiklik belli bir bütünlük yok ve boş kalan alan çok fazla

uyurgezer' Alıntı:
kolay gelsin örtmenim, bende afiş hazırlayacam bir arkadaşım için, belli bir standartı var mı bu işin, ölçüleri kaça kaç olacak, renk filan ? afişinizde gördüğüm tek eksiklik belli bir bütünlük yok ve boş kalan alan çok fazla

Hocam reklam şirketini aradım 50-70 cm yapmamı istediler. Bende ona göre yaptım. Eleştirilerin için teşekkür ederim.

hocam çok sade olmuş, boş gözüküyor.. en azından zeminini sabit renk değilde uyumlu bir arka plan yap bence.

Arkadaşların yorumlarına katılıyorum. Arka plan rengi çok sade ve boş olmuş. Tüm nesneleri biraz daha büyütüp, fona birazcık desen katabilirsiniz.

Geri